İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'den banlımı?

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir sitenin adsense'den banlı olup olmadıgını nasıl anlayabiliriz?
Site satın alırken satıcının sozunden başka guvenebilecegimiz kaynaklar yokmudur?

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum Hesap alırken mailini vecek sana . Hesapa gir istatisklere felan bak. Bunları söleyebilirim.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site satarken adsense hesabını vermez. Hem versede adsense hesabının temizligine guvenip kendi bilgisayarımdan girmem. SS alsa oda ayarlanması cok kolay bir şey. Siteye bir gunluk adsense koydurmanın dışında google banned check gibi adsense banned check tarzı bir sistem ile kontrol edebilmek guzel olurdu.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
siteyi satarken ads hesabını satıcak diye bir kaide yok..

ama googleye mail atabilirsin bence su vs.. siteyi satın almak istiyorum ama sizlerle bir sorunu varmı almamda sorun teşkil edermi şeklind email atarsan bence daha makbul gecer gibi

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir sitenin adsense'den banlı olup olmadıgını nasıl anlayabiliriz?
Site satın alırken satıcının sozunden başka guvenebilecegimiz kaynaklar yokmudur?

sitesine adsense reklamının kodlarını koysun gözüküyorsa banlı değildir bu sayfayı görmeye erişiminiz yoktur gözüküyorsa banlıdır bu kadar basit.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5