İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden cevap alamıyorum

O

Orion

Misafir
Adsenseye 2 aydır bir problem yüzünden mail atıyorum ve iletişim formunu dolduruyorum ama hiçbir şekilde cevap vermiyorlar. Adsenseden cevap alabilen var mı yoksa benim maillerimi mi engellediler :(

kundur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsenseye 2 aydır bir problem yüzünden mail atıyorum ve iletişim formunu dolduruyorum ama hiçbir şekilde cevap vermiyorlar. Adsenseden cevap alabilen var mı yoksa benim maillerimi mi engellediler :(

Kesin engellemişler senin maillerini :)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
kısa bir zamanda cevap vermedikleri Doğru ama kesinlikle cevap veriyorlar.
Bu bazen 1 haftaya kadarda çıkabiliyor..

sormak istediğim bir soru.? Adsenseye email atiyorum derken hangi emaillerine ulaşmaya çalışıyorsun.?

Lord-Montrey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sorun bende de var ne yazık ki yeni pin isteme çıkmadı adsense hesabımda mail atıyorum cevap yok.:s

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ben 7-8 kere mail attım 2-3 gün içinde cevap geldi. 2 aydır cevap yoksa sanırım başka bir sorun vardır. engel mengel olsa hesabınıda kapatırlar diye düşünüyorum, sendenmi korkacak adamlar...
bence farklı maillerden dene, ama spam yapma :D abartma yani

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi