İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden daha çok kazanmak Tavsiyeler

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsensede bu aralar cep melodi servisleri yüzünden çok sayıda normal içerikli sitelerin geriye doğru gittiği görülmekte siteyi engelleyenler daha çok çıktıklarını söylemekte bu yüzden benimde sizi tavsiyem google adsense tavsiyeler bölümünde cep melodi indirme ile ilgili tavsiyeler var..

örnek eğlence kategorisinde bu tavsiyelerde sizin siteden giden her kişi başına 0.1 cent kazanmak yerine 2.40$ kazanma şansınız var.. Bu yüzden sitenizdeki adsense reklamlarınızı 1 taneye düşürmek sureti ile birde ekstra olarak bu tavsiyeleri yayınlar iseniz gelirinize ek getirmiş olursunuz ve ücreti sorunsuz şekilde alırsınız..

alıntıdır..

resimag1.jpg

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama şöle bişeyde var o reklama tıklayan kullanıcı acaba telefon numarasını yazıp ordan melodi indirecekmi.. bildigim üzere melodi indirmezse para kazanamıyoruz

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben yakşalık 3 hafta falan kullanmıştım bırakın dönüşümü kimse tıklamıyo bile..

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee yani bende 15 gün denemiştim resmen berbattı :D

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru ama olaya bak.. Kontör siteleri türedüğinden dolayı artık reklamlara 0,1 cent veya hiç kazanmıyoruz..

Aslında bizim reklamlarımıza 240 kişi tıklayacak kazanacağımız para 2,40 euro..(belki )
Ama bu tavsiyeye 240 kişi tıklasın kesin 1 taneside üye olur kazanacağımız para 2,40 (kesin)
Ama diğer kontorculere para kazandırcıkça daha zengin olıyorlar daha fazla reklam yayınlıyorlar..
Tavsiyede en cok bizim karımız oluyor..Olay başka yönden bakmak lazım..

ama şu bir gerçektti 140 tıka 1,40 dolar aldığım dün..
aynı sitede reklamlarını hepsini kaldırıp sadece 1 tane yapmak , birim reklam eklemek ve firefox tavsiyesi ekmeke ile 60 tıkta 1,50 dolar aldım daha şimdiden..

Bu yüzden mantıken sitede sadece 1 tane reklam olursa ve en guzeli orta boy kare bu reklama google mantıgı en cok ücreti veren reklam cıkacak en önde ve tıklayan oldumuda en çok para kazanmıs oluyoruz.. Tercübe ile sabit..

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kontor reklamı değil mi, hepsine birden sinir oluyorum. Altın verseler yayınlamak istemem artık. Çoğu da insanları kandırmaya yönelik.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5