İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'den en çok kazanan 3-5 kişi

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Yine digitalpointten;
Acaba adsense'den en çok kazananları merak ediyor musunuz?
8. sırada Shawn Hogan - DigitalPoint.com - $10,000 / aylık
digitalpoint sanırım 2005'te kuruldu
7.sırada Joel Comm - $24,000 / aylık ; google guru imiş
6. sırada $30,000 / aylık getirisiyle Tim Carter - AskTheBuilder.com var. Site 1995de kurulmuş
5. sırada 5: David Miles Jr. & Kato Leonard - $100,000 / aylık
4. sırada Jason Calacanis: Weblogs, Inc. - $120,000 / aylık
3. sırada Jeremy Schoemaker - $140,000 / aylık
2. sırada Kevin Rose: Digg.com - $250,000 / aylık . Digg.com 2004te 1000$a malolmuş. Bu yıl 3milyon $ kazanmayı hedefliyorlarmış, sadece google adsense ile

ve listenin tepesinde, google adsense sömürgeci PlentyOfFish.com sitesiyle Markus Frind var. Oha diyoruz adamın aylık adsense kazancına; $300.000 / aylık. Aşağıda çeki mevcut elemanın. 1 Kanada doları = 1,275 TL
plentyoffishcheque2.jpg

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
PlentyOfFish.com bu site en cok kazanan diyorsunda o sitede rekalm yok nasıl kaznaıyor acaba o sitenin hiti ile belki başka içeirkli sitelere hit kaydıraraktır.

Ben o sitede reklam göremedimde

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bir ara çok tartışılmıştı bu forumda yine, adsense gelirleri olanlar yani 10.000 üzeri olanlar diye... E var yani bizim ülkemizde de, dünyanın her yerinde de vardır inanıyorum.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İşin profesyonelleri. Bunlar kazançlarını paylaşanlar. Türkiye'de veya Amerika'da veya diğer ülkelerde de bu ve bunun gibi servet kazananlar vardır.

Ayrıca kimse duymasın ilk defa iyinet'te açıklıyorum; aylık 700,000 $'la ilk sırada ben varım. Ama listeye eklemenize gerek yok. Domain isteyenler pm atsın :)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Şimdi bir arama yaparken bu konuya denk geldim, açıkcası liste hiç inandırıcı değil, tamam ilk 3 alıyordur onlar doğrudur fakat 8. sırada mesela digitalpoint var 10k$ alıyormuş şuan benim bildiğim birçok kişi var bu rakamın üstünde alan fakat nedense sıralamada yok ? Sanırım atladığımız bir yer var veya adsense yönetimi biz Türkleri ön plana çıkarmak istemiyor.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bunlar adsense yönetimince açıklanan liste mi sence Zeki? Sanmıyorum... :eek:
İki tane uyduruk arama sitesinden bunlardan fazla kazananlar var aramızda. ;)
Zamanında 4000 TL'ye tekâbül eden bir para almıştım. Ve o zaman benim hitimin yaklaşık 40 katı hiti olan tanıdıklarım vardı. Hâlâ da var o tanıdıklarım. Ama kanları bozulmuş... Paradan mı ne? :D

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bunlar ekip olarak çalışıyorlardır bence. tek başına bu meblağları kazanmak bana şuan için imkansız gözüküyor. hile olmayacak !

çatır çatır sürüyorlardır mustang'leri, corvette'leri.

ancak benim anlamadığım nokta şu, şimdi bu kazanan sitelerden hiç birine hek cart curt saldırıları olmuyor mu? bu nasıl bir özgüvendir.

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
İşin profesyonelleri. Bunlar kazançlarını paylaşanlar. Türkiye'de veya Amerika'da veya diğer ülkelerde de bu ve bunun gibi servet kazananlar vardır.

Ayrıca kimse duymasın ilk defa iyinet'te açıklıyorum; aylık 700,000 $'la ilk sırada ben varım. Ama listeye eklemenize gerek yok. Domain isteyenler pm atsın :)

rakamı yanlış okumuyorum değil mi?

ömERgin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daylight Tamamıyla dalga olduğu için al bende 1.000.000$ kaldırıyorum aylık:D

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bunlar adsense yönetimince açıklanan liste mi sence Zeki? Sanmıyorum... :eek:
İki tane uyduruk arama sitesinden bunlardan fazla kazananlar var aramızda. ;)
Zamanında 4000 TL'ye tekâbül eden bir para almıştım. Ve o zaman benim hitimin yaklaşık 40 katı hiti olan tanıdıklarım vardı. Hâlâ da var o tanıdıklarım. Ama kanları bozulmuş... Paradan mı ne? :D

Bazılarını değiştiriyor para ama ne yaparsınki eş dost sonuçda ;)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Beni para biraz zor değiştirir;
Cimriyim, borç ödemem; param olsa da bu huylarım değişmez :p
Acaba 2010 adsense top10 listesi nasıl olmuştur?

Kimi değiştirir değiştirmez bilemem burada, belirgin şekilde kimseye ithafen birşey söylenmedi söylenmezde herkes keyfine göre hareket ediyor.
2010 adsense top10 4-5 kişi Türkiye'den olurdu normalde. :=)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5