İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'den en çok kazanan 3-5 kişi

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bir ara çok tartışılmıştı bu forumda yine, adsense gelirleri olanlar yani 10.000 üzeri olanlar diye... E var yani bizim ülkemizde de, dünyanın her yerinde de vardır inanıyorum.
Youtube api ilk açıldığınca ilk apicilerdendim ve 2bin lerden başlayıp, 10bin duvarlarını çok zorlamıştım bir zamanlar ama aşamadım.İki ay önce hırs yaptım ve bu ay kapanışı güzel bir mebla ile bitirdim(ağustosta askerim).Yıllar sonra ilk defa ara veriyorum çok canım sıkılıyo :eek:

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
8.sırada 10 bin dolar kazanıyor ya adam benım tanıdıgım bir adam var oda o cıvara yakın kazanıyor ayda 80 sıtesı falan falan ortalam 5k 20 k arası hıtlerı deısıyor yani oda gırebılır sıralamaya.

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
İşin profesyonelleri. Bunlar kazançlarını paylaşanlar. Türkiye'de veya Amerika'da veya diğer ülkelerde de bu ve bunun gibi servet kazananlar vardır.

Ayrıca kimse duymasın ilk defa iyinet'te açıklıyorum; aylık 700,000 $'la ilk sırada ben varım. Ama listeye eklemenize gerek yok. Domain isteyenler pm atsın :)

Kazansan o kadar burada ne işin var ? :cool:

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bu ay kimlerin hesabına kaçar bin $ girdi bakıim?
Listeyi güncelleyelim...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
hesabina her ay para gelen arkadaslarin kac siteleri var yni heray alabiliyorlarsa bir kac siteleri vardır herhalde?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla 80 sitesi olan adam hayatta 100 bin dolar kazanamıyordur yada 80 sitesinin bir tanesi ile kazanıyordur onunla ilgileniyordur. Konunuz ne ile alakalı olursa olsun sadece 1 site ile ilgilenmeniz yeterli olur. Tabi internet ortamında yüksek rağbet gören bir site seçmelisiniz. Günde 100 kere aranılan bir siteden zaten bir şey olmaz.

bilgi sen forumdakini :) sor bakalım forumda en çok kim kazanıyor yeni bir konuda.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ozcan katılmıyorum çünkü kelime bazlı çalışmakta çok getirisi olan bir iştir.Ayrıca riski bölersiniz.Sadece uğraş ve deneyim gerektirir. Genelde bu şekilde uçamazsınız , 100 000 abartıdır ama 10-30 arası kazanılır.

Ben kendime güveniyom kesmez beni o rakamlar diyenlere lafım yok :D

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
valla 80 sitesi olan adam hayatta 100 bin dolar kazanamıyordur yada 80 sitesinin bir tanesi ile kazanıyordur onunla ilgileniyordur. Konunuz ne ile alakalı olursa olsun sadece 1 site ile ilgilenmeniz yeterli olur. Tabi internet ortamında yüksek rağbet gören bir site seçmelisiniz. Günde 100 kere aranılan bir siteden zaten bir şey olmaz.

bilgi sen forumdakini :) sor bakalım forumda en çok kim kazanıyor yeni bir konuda.

katılıyorum ." Günde 100 kere aranılan bir siteden zaten bir şey olmaz"

webmaster forumu projesi olarak düşünülürse herkesin bir webmaster forumu var son günlerde :eek:lmadı:

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2009da yayınlanmış rakamlar düşük çok alan vardır o meblalarda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5