İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'den en temiz nasil para kazanirim?

C

Cengizhan

Misafir
Arkadaslar yardım edebilir misiniz;? Cok cakallık var bu aralar ban yemiyelim. :D

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsanlıga yararlı bir konu secip insanları bilgilendirip:)) hilesiz hurdasız kendin tıklamasız baskasına tıklatmasız olursa temiz paran gelir :)
Not: Konuyu sorma bende bilmiyorum bulsam kendim acarım :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
özgün içerikli bir site yapıp, gelen ziyaretçiyide sitenin içeriğine uygun olarak getirirseni, zaten sitenizde çıkan reklamlar site ile alakalı reklamlar olacağından, ziyaretçininde aradığı linkler olacaktır.

bu sebeple, tıklama sayısı artacak ve kazandığınız miktar kurallara uygun bi şekilde yükselecek :)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dostum ; Sürekli Olmasa da 2-3 Günde Bir Manuel Düzenleyeceğin Bir Site Yap .. İnsanlığa Yararlı , İnsanları Bilgilendirern , Ve Hiç Hile Yapma... Google Opt. iyi Yap.. ( Böyle 3-5 Farklı Konuda Aç ) Geçinir Gidersin ;)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
işin sırrı bence analiz.
Rakiplerini analiz etmek,
Kendi bilgini analiz etmek,
Alt yapını analiz etmek,
Sabrını analiz etmek,
Elinde olan yada temin edebileceğin sitem materyallerini analiz etmek,

böle gider sanırım liste.Analiz çok önemli.Rakibi çok olan bir konuya giriyorsan sabırlı olmalısın.Kısa yoldan para kazanayım diyorsan, rakibin az olduğu sektöre girmelisin.Tmahkar olmalısın.En önemlisi, iyi oldğun konuya girmek.Siteye 5 ay özen gösterip doymamalısın.Sürekli içerik bulabileceğin, rakiplerinden fark yaratıp hit çekebileceğin bir şeyler yapmalısın.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
işin sırrı bence analiz.
Rakiplerini analiz etmek,
Kendi bilgini analiz etmek,
Alt yapını analiz etmek,
Sabrını analiz etmek,
Elinde olan yada temin edebileceğin sitem materyallerini analiz etmek,

böle gider sanırım liste.Analiz çok önemli.Rakibi çok olan bir konuya giriyorsan sabırlı olmalısın.Kısa yoldan para kazanayım diyorsan, rakibin az olduğu sektöre girmelisin.Tmahkar olmalısın.En önemlisi, iyi oldğun konuya girmek.Siteye 5 ay özen gösterip doymamalısın.Sürekli içerik bulabileceğin, rakiplerinden fark yaratıp hit çekebileceğin bir şeyler yapmalısın.
yani özetle çalışarak:D

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google a para kazandıracak herhangi bir site yapabilirsin. insanlığıa yararlı olması lazım değil. yeterki google para kazansın. Yalnız Hile hurda yaparsan hiç şansın yok. Google helal para kazanmak isityor...:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5