İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseden gelen bu mail ne anlama geliyor ?

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
biraz once ni mail geldi aynen şöyle yazıyor
Sistemimizi aradık, ancak verdiğiniz bilgilerle AdSense hesabınızı bulamadık. Daha hızlı hizmet için çevrimiçi yardım kaynaklarımızı ziyaret etmenizi öneririz.
bu ne demek bi anlam veremedim ?

ersin89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o şu anlama geliyor. adsense başvurusu yapmışsın sanırsam ve daha kabul edilmemiş sende daha onaylanmayan adsense hesabına giriş yapmışsın ve bu cevabı almışsın...

sonuç olarak biraz bekle adsense başvurunun sonuçlanmasını...

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
nasıl onaylanmamış ya ben kodları aldım siteme ekledım bile bu mail hesap onaylandıktan sonra geldi ben şuanda adsense hesabıma girebiliyorum kazançlarımı falanda görebiliyorum

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bu adamlara mail attınmı sen ? Eğer sen atmadıysan, birisi e-mailini kullanarak hesapla ilgili soru sormuş, öyle bir hesap olmadığı içinde belirttiğiniz hesaba ulaşamadık diyorlar.

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bu adamlara mail attınmı sen ? Eğer sen atmadıysan, birisi e-mailini kullanarak hesapla ilgili soru sormuş, öyle bir hesap olmadığı içinde belirttiğiniz hesaba ulaşamadık diyorlar.
sormadım,nettede araştıdım sade ben değil bir çok kişiyede aynı mail gelmiş ama net bi cevap bulamamıştım sen acıklamış oldun yanı bi sorun yok demi

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Maili sil gitsin, spam bile yapmış olabilir birisi yada googleden kaynaklı bir otomatik gönderim olabilir. Önemsenecek bir şey yazmamışlar eğer mailin tamamı bu kadarsa.

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
başka bir sey yoktu mailde acıklama için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi