İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden iyi kazananlar sitelerinizin içerikleri nedir ?

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar adsense hakkında araştırma yapıyorum da şunları biliyorum ingilizce içerik ve sağlık tatil sitelerinin çok kazandırdığını fakat bunlar dışında başka içeriklerde kazananlar var mı?

İngilizce içerikli bir site açıcam da tatil sitesi değilde daha değişik bir içerikte site açmak istiyorum.Çünkü tatil ve sağlık sitelerinin içeriğini hazırlamak gerçekten zor olduğunu düşünüyorum...:)

mck55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce Travel siteleri müthiş kazandırıyor.Ancak ben Travel sitesi yaptım para alacakken banlandım.Gerçi 18'inde banlandım ama bilmiyorum belki yatar para :)...
Bugün..
29 sayfa gösterimi
Tıklamalar 14
Kazanç 5.06

Dün..
89 sayfa gösterimi
19 Tık 8 Dolar

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
İngilizce Travel siteleri müthiş kazandırıyor.Ancak ben Travel sitesi yaptım para alacakken banlandım.Gerçi 18'inde banlandım ama bilmiyorum belki yatar para :)...
Bugün..
29 sayfa gösterimi
Tıklamalar 14
Kazanç 5.06

Dün..
89 sayfa gösterimi
19 Tık 8 Dolar

Banlanma sebebiniz nedir?

resisoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende'de tatil sitesi var 100 hite en az 10 tıklama 1usd alıyorum fakat içerik girmek can sıkıyor yaz yaz nereye kadar birde yazdıklarının tam verimini alamıyorsun rekabet çok.
Büyük siteler hitleri çekiyor çok uğraşmak gerek.

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde projeler var ama önceki gibi zararla çıkmak istemiyorum. www.iyikod.com bu benim sitem isterseniz bi inceleyin adsense banlanırsa banlansın siteme yorum yapın arkadaşlar yani sitemdeki içerikler hep kendi içeriğim.özgün içerik yap kazanırsın dediler hala 26.32 dolardayım.arkadaşlar yüksek kazananlar bu işin sırrını biliyordur.Burda enine boyuna konuşalım yaa

Websitem.info

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az önce sorunla karşılaştım adsense raporlama hatası yenile dedim sayfayı böyle oldu

es1ba0.jpg

wassup

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğim kadarıyla ingilizce health , forex , travel en yüksek tık başı ücreti veriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi