İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseden mail

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir sitem için mail gelmış adseseden ;

Merhaba,

Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, http://www.xxxxxxxxxxxxxxxxx.com/xxxx.php sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

Program kurallarımızda belirtildiği gibi, AdSense yayıncılarının kanunsuz eylemlerin tanıtımını yapan veya başkalarının kanuni haklarını çiğneyen içeriğe sahip sitelerde Google reklamları kullanmalarına izin verilmez. Bu, örneğin tasarımcı materyallerinin kopyalarını satmayı veya tanıtımını yapmayı içerir. Ek olarak,
Netice olarak sayfanızdaki reklam yayınını durdurduk.
AdSense hesabınız etkin kalacaktır. Fakat, program kurallarımızı gözden geçirmenizi (https://www.google.com/adsense/policies) ve tüm sayfalarınızın kurallarımızla uyum içinde olduğundan emin olmanızı ciddiyetle tavsiye ederiz.

Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz.

Saygılar,

verile nadresde bırısı vırusler hakkıdnabır makale eklemış :)
konu sadece bununla mı yoksa sıtenın genelıyle mı ılgılı anlayamadım reklamların gosterımı devam edıyor ucret kazandırıyor her ne kadar azkazandırsada bu şekıdle devam edıyor yanı ben hesabı gorucem kazanıcam paraamıalamıyorum ?

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşıma böyle bir mail saat 21 de geldi 22'de adsense hesabı kapatıldı. Bence hemen kaldırmanda fayda var.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sayfandaki iceriği gozden gecirmeni tavsiye ederim sana gerekli değişiklikleri yap yoksa banlanabilirsin +olarak eğer kullanıcıların veya editörlerin veya herneyse sayfaya bişeyler ekleme yetkisine sahipse bunları kontrolden gecirmeden yayına sokmamanı tavsiye ederim sitende onay sistemi kullanırsan daha sonradan başın ağırmaz

sanırım acıklama yeterlidir
Saygılar

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu tür mailler artık bot siteleri gezip kural ihlali yapan işlemleri tespit edip bu tür mesaj atıyor. Banada yetersiz içikte google reklam var diye gelmişti ama 72 saat süre vermişlerdi bend egerekli düzeltmeleri yaptım ve 2 gün sonra geri döndürler ilginiz için teşekkürler diye.

sen degişiklik yapmassan 72. saat sonra bot aynı ihalli görürse hesap durdurulması diye ekibi uyarıyor ekipte ona göre bir işlem yapıyor ya tekrar mail atıyor yada reklamların cıkmasını engeliyor gene takmassan hespa kapanıyor.

bu tür uyarıları dikkate alalım bence.. eskiden böle uyaran yoktu direk banlıyorlardı..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
permission'a katılıyorum.

gerekli işlemi yapıp mail ile bildirmenizi öneririm. yoksa hesabınız kapatılır. yazık olur emeklere.

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ben adsenseye basvurdum gmail hesapımı kullanarak ama hiç bi mail gelmedi istegımın alındığına dair bile bir mail gelmedi ne yapmam gerekir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5