İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseden nasıl daha hızlı onay alabilirim?

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşalr ben google adsense için yaklaşık 3 aydır bekleyenlerdenim yaklaşık 3 red aldım ama hiç onaylanmadım onaylanmam için nasıl bir site açıyım ne zamn kaçta başvurayım onaylanmam için daha başka neler yapıyım sizden istedigim birazcık yardım çok görmesseniz biliyorum hepinizin işleri yogun buraya 2 dk da olsa bişeyler tavsiye ediniz şimdiden bayramınızı kutlar bol kazançlı günler geçirmenizi dilerim.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
merhaba, adsense için site açmayın, öncelikle beğendiğiniz, bilgi sahibi olduğunuz bir konu düşünün ve bunun üzerinden , sizinde beğendiğiniz bir site yapın, ama dikkat edin sizinde ,tamam oldu diyeceğiniz bir site olsun..

adsense, sitenizi kopya içerikle zor kaydettirirsiniz, o yüzden yukarıda yazdığım gibi, size ait cümlelerle , özgün içerikle yaptığınız siteyi adsense kayıt için gönderin..

örnek vermem gerekirse; mesela domates konusu üzerine güzel bir site yapın, :)

farklı, değişik olun.

iyi bayramlar, kolay gelsin.
selam arkadaşalr ben google adsense için yaklaşık 3 aydır bekleyenlerdenim yaklaşık 3 red aldım ama hiç onaylanmadım onaylanmam için nasıl bir site açıyım ne zamn kaçta başvurayım onaylanmam için daha başka neler yapıyım sizden istedigim birazcık yardım çok görmesseniz biliyorum hepinizin işleri yogun buraya 2 dk da olsa bişeyler tavsiye ediniz şimdiden bayramınızı kutlar bol kazançlı günler geçirmenizi dilerim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhaba, adsense için site açmayın, öncelikle beğendiğiniz, bilgi sahibi olduğunuz bir konu düşünün ve bunun üzerinden , sizinde beğendiğiniz bir site yapın, ama dikkat edin sizinde ,tamam oldu diyeceğiniz bir site olsun..

adsense, sitenizi kopya içerikle zor kaydettirirsiniz, o yüzden yukarıda yazdığım gibi, size ait cümlelerle , özgün içerikle yaptığınız siteyi adsense kayıt için gönderin..

örnek vermem gerekirse; mesela domates konusu üzerine güzel bir site yapın, :)

farklı, değişik olun.

iyi bayramlar, kolay gelsin.

domates üzerine senin kac siten var :D

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım adsense en hızlı kabul olma yoluda blogger a üye ol adsense koyacam de yapıolardı GALİBA emin değilim

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet blogger üye oldum hemde bir kaç kere en son üyeligimi dün gece 2:30 sıralarında oldum ama ondanda cvp alamadım genelde sabah alırsınız derler gelmedi bana birde saat 10 ile 16 arasında maillere hep cem cvp verdi en sonta otomotif ile açtım tanıtıyordum falan arabaları bu seferde red etti şimdi iki kez kayıt oldum bir pederin birde biladerin üzerine beklemedeyim ama onaylanmıyacak sanırım birde domates ile ne açabilirimki ben ne yazcam gel abla 3 kilo 1 ytl bu kadar yazabilirim başkada olmaz ben daha çabuk onaylanmam lazım bu adsense hesabına benden sonra başvuranlar günü içerinde aldılar

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
hevesinizi kırmayım yinede , sizin webmasterlık için daha çok yol almanız gerekiyor..

domates örnekti sadece :)

evet blogger üye oldum hemde bir kaç kere en son üyeligimi dün gece 2:30 sıralarında oldum ama ondanda cvp alamadım genelde sabah alırsınız derler gelmedi bana birde saat 10 ile 16 arasında maillere hep cem cvp verdi en sonta otomotif ile açtım tanıtıyordum falan arabaları bu seferde red etti şimdi iki kez kayıt oldum bir pederin birde biladerin üzerine beklemedeyim ama onaylanmıyacak sanırım birde domates ile ne açabilirimki ben ne yazcam gel abla 3 kilo 1 ytl bu kadar yazabilirim başkada olmaz ben daha çabuk onaylanmam lazım bu adsense hesabına benden sonra başvuranlar günü içerinde aldılar

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

babanın ve kardeşinin üzerine hesap acma başka bir akrabanın üzerine ac adres telefon gibi bilgiler farklı olsun

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet zaten gerçek bir site yapmıyorum hepsi korsan(blogger,blogcu vs.) ama herşey iyi şeylerle başlamalı ufaktan başlayıp büyümek ve daha büyümek yani şuan açmak istesek açarız com lu bir site ama cebimden para çıkmassa daha iyi olur çünkü okullar ve genel işlerim oluyor bazen hiç güncellemiyorum bile ama adsenseden onay aldıktan sonra işe daha iyi atılırım ve daha fazlasını yaratabilirim çünkü hevesim kırıldı beklemekten artık

@Mywedding evet webmasterlik için daha pek fazla yol kat edemedim yorumun için tesekkürlerimi sunuyorum önemli degil çünkü hayatın gerçekleri bunlar bizde sizlerin içinde yetişicez sonucunda sizlerden ögrenicez ustamız siz olucaksınız

benim kod aldıgımda gösterimden pek bir sıkıntım olmaz ve gerekli yerleşimdi yaptıgım taktirde pek problem yasamıcagımı düşünüyorum şuan arkadaşım 10 günde 75 dolar cebine attı ben daha onlara bakıyorum ben ögrettim benden önce kazandılar.şuan her girdigim siteden reklamlara tıklamadan çıkmam ben kazanmıyorsam onlar kazansın diyip tıklıyorum ama gün gelicek bende adsense kullanıcısı olucam

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
babanın ve kardeşinin üzerine hesap acma başka bir akrabanın üzerine ac adres telefon gibi bilgiler farklı olsun

başkasının üzerine açamam çünkü onlarla pek ilgilenmek istemiyorum ailemden olması gerekmekte olmasa validenin adınada kayıt olucam ama akrabaları buna hayatta karıştırmam onları hiçbişeye karıştırmam daha dogrusu tşkler yinede tavsiyen için.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Şimdi Ali benim gözlemlediğim şöyle bişey var:Adsense başvuruları 3-4 hafta içinde kabul ediyor ama geri cevabı 4 aydan önce göndermiyor.Başvurun üzerinden 1 ay gçetiyse adsenseye mail atıp hesap durumunu sormalısın..

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık ben umudumu kestim bir diger sitede red cvp aldı bakalım en sonuncusu ne olucak artık verirse veri vermesse vermez.

birde adsense kullanıcılarını ve bu işi iyi bilenler msn adresi eklerlerse sevinirim daha rahat konuşmuş ve tanışmış oluruz [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5