İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'den Para Kazananlar Asosyal mi?

hakanzorbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazılarımız kendine yetecek kadar, bazılarımız yüklü miktarda para kazanıyoruz.

Peki adsense'den para kazananlar asosyal mi?

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Valla bence asosyalliğin adsenseyle alakası yok.Hatta kazananlar sosyal bence.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Biz iyinet ailesi olarak özellikle yönetim olarak yeterince sosyaliz :) Asosyal olanları, sosyalleşmeye ilk adım için 6 Haziran Ankara buluşmasına bekleriz :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Biz iyinet ailesi olarak özellikle yönetim olarak yeterince sosyaliz :) Asosyal olanları, sosyalleşmeye ilk adım için 6 Haziran Ankara buluşmasına bekleriz :)

asosyallikle alakam yok ama gelemiyorum işte :D

adsenseye gelince para kazananlar asosyal değiller sadece işin sırrına,nirvanasına ermiş, gemisini yürütmeyi bilen akıllı insanlar ;)

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bende bi vip üye olarak haddinden fazla olarak asosyalim.Bunun adsense falanla da alakası yok:D Daha bi ads hesabım bile yok:((

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Asosyal değilim ama uykusuzum :) netin tek sıkıntısı uykusuzluk :( adsense hesabım olunca uykusuz+asosyal olurmuyum bilemem ama :D

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne alakası varkı o zaman absürt site sahipleri sosyal mi?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bende önde gideniyim yaa iş hayatı zor...Benim gibi sosyallikte ad yapmış bi insan 2 yıldır oturuyor:D

Ama bide şöyle düşünün geçmişinde temel kazmayıp gezip eğlenenler şimdi 4-5 kat daha mahkum.

Tabi gençlik gidiyor elden yapcak bişi yok .Yenilgisiz zafer olmaz:D

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adsense' den para kazanan insanlar neden asosyal olsun peki? Neye dayanarak bu tespitte bulundunuz veya soru sordunuz ? Biz de ona göre yanıtlayalım.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adsense ile asosyalliğin bir alakası olmadığı gibi bir kaç buluşma ilede sosyallik olmaz malesef. Her 10 kişiden 9 u asosyal.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence para kazanan adam asosyal olamaz:D:D

Öyle demeyin. Kazandıkça işlere daha çok yogunlaşıyor insan. Ve bağımlı hale gelebiliyorsunuz. ben 6 ay dışarı çıkmayıp deli gibi bu işlerle uğraştığımı hatırlıyorum. fatura yatırmaları saymazsak.

X

Xman

Misafir
zamanının çoğunu bilgisayar başında geçiren bir çok kişi asosyal olabilir diye düşünebilrisiniz ancak şuan bu konuya yazdığınız cevaplar bile bir sosyal etkinliktir.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Adsenseden henüz para kazanamadım. Ama biraz asosyalimdir :) Bu nedenle bunun asosyallik ile direk ilişkisi olduğunu düşünmüyorum. Ancak Adsenseden çok kazananların sürekli web ile ilgilendiklerini, gerçek (real) hayatlarına vakit ayıramadıklarını hesaba katarsak az da olsa yukardaki teoriyi doğruluyor.

Tabi ki şu da unutulmamalıdır ki; her türlü genellemeler hatalıdır :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5