İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden Para Kazanma

yusufu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar şehir dışında öğrenciyim adsense üyeliğim var az buçuk para kazanıp hemde zevk alarak yazabileğim bir blog açmak istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum bir iki tane deneyimim oldu ilgi alanıma girmiyorlardı pek içerik giremedim ilgi alanların neler derseniz ;
, 9gag tarzı fotoraflar paylaşabilirim hoşuma gider , football managerlik olabilir, müzik olabilir , ve çoğu erkeğin ilgilendiği şeyler sizce hangi alana yönelmeliyim hangisinde başarı sağlayabilirim herşey ilgilenen biri sayılırım ufak tefek bilgim vardır her konuda bunlar sadece öne çıkanlar sizinde tavsiyeniz varsa alabilir yardımcı olursanız sevinirim

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
çoğu erkeğin ilgilendiği şeyler kategorisi içerisinden otomobil diyorum

yusufu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
otomobil konusu iyi ama blogun bir yerlere gelmesi çok uzun zaman alabilir ben daha küçük bir kesime hitap eden bir şey arıyorum öneriniz için teşekkürler

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
zaman kısıtlıysa güncel içerikli genel blog geri kalan hepsinin bir yere gelmesi zaman alır

yusufu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genel blog mantıklı geliyor zaman sorunum var günde 3-5 yazı yazıp bir yerlere gelebileceğimi umuyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5