İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseden sonra sedo içinde dilencilik

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Millet sapıtmış :p Ne akıllı insanlar yeşim hasta o hasta.O para gelene kadar yeşim felan kalmaz :D

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaw vallahi ayıp bare hastalık filan bahane etmeyin deyin ki ben uyanıklık yapıyorum dilenciyim diyin :)

F

fatihhk

Misafir
benmi yanlış hatırlıyorum yoksa tr1servers.com bu forumda tanınmış bir kişimiydi

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nasıl olsa parasını alamaz o dilenci, sedoya mail atmanız yeterli :)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elinde bulunan reseller'ı insanlara kiralık sunucu gibi gösterip sattığı hostlardan para kazanamamış demek ki..Evet, Sedo'ya kim e-mail gönderiyor ?

U

uzaymerkezicom

Misafir
dilencileri paralarımızla arttırıyoruz. Buyrun sanal aleme de geldiler niçin şaşırıyorsunuz ki. başarızlığı ödüllendirin ki başarısızlık devam etsin.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu resmen bir şerefsizlik bunun başka tanımı yok,inşallah bunu yapan kişi Yeşim ile aynı hastalığa düşerde,birileride bu şerefsizin üzerinden para kazanır.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Borte45' Alıntı:
Bu resmen bir şerefsizlik bunun başka tanımı yok,inşallah bunu yapan kişi Yeşim ile aynı hastalığa düşerde,birileride bu şerefsizin üzerinden para kazanır.
Dostum aman ha böyleleri için beddua etme bilirsin beddua edene geri döner.Onlar Allahtan bulurlar zaten...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Email yazmayı üşenirseniz buyrun ...

Böyleleri yüzünden TÜRK webmasterlarının adı lekeleniyor. Emailı alan arkadas aşağıdaki 2 yeri düzeltip yollarsa gercekten iyi olur. Yazık daha ne denebilir ki. insanların duygularını bu sekilde somurenlere ...

Dear sedo.com administrators, i got an email a few days before.

"EMAIL DETAYLARI ..."

Some people try to make people to click ads on their web sites which is parked on sedo.com, via saying some lies in their spam emails like "... we need money for a sick girl. She will be allright after an operation so please click our ads and help her" . Name of the website is "SİTENİN ADI" .

Thank your for your services...

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden olaya hep tek bir açıdan bakılmış? Ya gerçekse? Biraz elinizi vicdanınıza koyup düşünün. Bu linklere tıklamakla bir yeriniz eksilmez. Belki de gerçekten Yeşim için paraya ihtiyaçları vardır. Şayet böyle bir şey yoksa günahı karşı tarafın boynuna olacaktır. Şahsen ben tıkladım linklerden birine ve kendimi düşünmedim o an. Bu sizin kendi iyi niyetinizi gösterir. Bu tarz yardımlarda hiç bir zaman karşı tarafın yalan ya da doğru söyleyip söylemediğini düşünmemek gerekir. O an içinizden ne geçiyorsa onu yapın. İşte o zaman sizin bilmediğiniz bir durum söz konusu olur ve karşı taraf yalanda söylese doğru da söylese yaptığınız iyilikle sevaba girersiniz. Eğer yalan söylüyorsa karşı taraf günaha girer. Bence böyle düşüncelerle günaha giriyorsunuz. Bu olayların gerçek mi ya da yalan mı olduğu hakkında kimse net bir şey söyleyemez. İkilemde kalırsınız. Benim görüş açım budur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5