İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'den yüksek kazanç için... ( denenmiştir. )

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar tabi ki bir olayı yanlış gördüğünüzde yorum yapacaksınız.Fakat bunu belirli sınırlar içersinde yaparsanız sevinirim.Arkadaşımız birşey düşünmüş,uygulamış ve sizlerle paylaşmış, ama iyi ama kötü eğer eksik,yanlış bir yeri varsa beraber tamamlayalım.Ancak hiç birşey paylaşmadan,paylaşanı kötüleyerek bir yere varamayız.

Unutmayalım ki bazen yanlışı görmek,doğru yapmamazı sağlar.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
3-5 tane makale yazıp hit gönderirsen Google banlar.
Yalnız sen bu şekilde biriktirip makale sitesi oluşturmuşsan, hitli bir siteden de pop-up açarsan Google banlamaz.
Çünkü kurallara uygun olmayan bir durum oluşmaz.
Edit : 10-15 dakikayla olacak iş değil yani :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Freeborn
Meyve veren ağaç deyimi senin bu yaptığın iş meyve olmadığından kullanılamaz kusura bakma. Bu dediğin en hafif tabirle ancak akademik olarak söylenebilir sanırım, intihaldir.

Bu söylediklerimi tartışmaya açacaksan şurdan başlamanı tavsiye ederim. "Bu gün hiçbir halttan anlamayıp, lamerlık, hilekarlık, dolandırıcılık ile dünya para kazananlar başımıza patron oluyor, madem dünya böyle yerim üretmesini, emeğini saldırın ulannn" dersen bak o konuda ben de birşey diyemeyeceğim. Çünkü adalet gecikmeyi bırak artık bu topraklara hatta bu gezegene uğramayı çoktan bıraktı...

Balkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bravo bize! :)

Meyve veren ağacı taşlayın... :)

Sonra iyinet hitleri neden düşüyor diye kıvranalım... Çeşitli beyin fırtınalarına gerek yok arkadaşlar 44 mesajı olup henüz 1 e-ticaret yorumu olmayan adam, hiç tanımadığı birine böyle bir yorum yapıyorsa söyleyecek pek bir şey yok bence...

Biraz daha kasarsak daha sağlıklı yorumlar çıkabilir. ( Eleştiriye açığım, saçmalığa ASLA! )

44 mesajımın olması veya itraderımın olmaması ile ne alakası var bu durumun? bir avuç gösterim, bir gıdım tıklama karşısında olayın doğası gereği yapılan bir yorum...

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kendin de söylüyorsun... bir gıdım tıklama...

bugün bir tık karşılığı 3.21 $ aldım. Neşemi kimse bozamaz, en azından bugünlük..

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Siten cevirmiyor bende arkadaşım: Lutfen geri gidin ve sayfayi yenileyin ( F5 tusu ya da yenile dugmesi yardimi ile... ) .

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Geri gidip, F5 tuşuna basarsan çevirecektir. Bende çevirmiyor diye bir şey yok, 500 kişide çevirip sana ayrı muamele yapacak kod yazamadım henüz...

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
F5 tuşuna basman yeterli ama F ve 5 tuşlarına ayrı ayrı basmıcaksın, F5 diye bir tuş var hani o...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
" Istanbul is not only the capital city of Turkey,..."
" Istanbul is not alone the basic city-limits of Turkey,...." :p

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar, son günlerde kazançlar düştü, kazanamıyoruz tarzı başlıklar oldukça çoğaldı.

Günde yaklaşık 5-10 dakikanızı ayırarak iyi para kazanmak istersiniz diye düşündüm ve kendi yöntemimi sizlerle paylaşma isteği duydum.

Yapacağımız iş;

İngilizce yazılar bulup bunları www.yazicevir.com yardımı ile, ingilizceden ingilizceye, eş anlamlı kelimeler yardımıyla çevireceğiz...

( CopySpace'e yakalanmadan )

Buradan özgünleştirdiğimiz makaleyi sitemize koyuyoruz ve işlem tamam.

Tek yapmamız gereken siteye ziyaretçi yollamak... Malumunuz ziyaretçi olmadan gelir elde etmeniz oldukça zor...

İşte 2 adet kazanç listesi...
Günde yalnızca 5-10 dakikamı ayırarak bu tarz bir grafik elde edebiliyorum.

bgn3xf1.jpg

bgnaasln4.jpg

$0.69 guzel bir kazanc gibi mi geliyor sana? :)
Biraz daha gozunu yukseklere dik :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yapılan eylemin ingilizce adı parafireyzing (okunuşunu yazdım yazılışında nasıl olsa hata yapıcam :D ) bu sistemle çevirdiğini makalenin telif hakları kaybolur tabiki bunun kuralları var eğer yapılan bir araştırma değilse kişisel subjektif bir düşünceyi parafireyz ederseniz yazı sahibi hak iddia edemez çünkü onun hakkı makalesi içindir düşüncesini sizde düşünebilirsiniz örnek:

Kutup ayılarının kürkleri kalındır bunu soğuk iklime borçlu oldukları düşünülmektedir

parafireyz edilmiş hali

bir teoriye göre soğuk iklim kutup ayılarının kürklerini kalınlaştırmıştır..

gördüğünüz gibi düşünce aynı ama 1. cümlenin yazarı 2. cümle üzerinde kesinlikle hak sahibi olamaz.. tabi bahsettiğimiz olay sadece eş anlamlı kelimeler kullanarak bitmiyor ama google ın kopya içerikten banlayacağını düşünmüyorum kısaca böyle bir durumda..

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaşlar yapılan eylemin ingilizce adı parafireyzing (okunuşunu yazdım yazılışında nasıl olsa hata yapıcam :D ) bu sistemle çevirdiğini makalenin telif hakları kaybolur tabiki bunun kuralları var eğer yapılan bir araştırma değilse kişisel subjektif bir düşünceyi parafireyz ederseniz yazı sahibi hak iddia edemez çünkü onun hakkı makalesi içindir düşüncesini sizde düşünebilirsiniz örnek:

Kutup ayılarının kürkleri kalındır bunu soğuk iklime borçlu oldukları düşünülmektedir

parafireyz edilmiş hali

bir teoriye göre soğuk iklim kutup ayılarının kürklerini kalınlaştırmıştır..

gördüğünüz gibi düşünce aynı ama 1. cümlenin yazarı 2. cümle üzerinde kesinlikle hak sahibi olamaz.. tabi bahsettiğimiz olay sadece eş anlamlı kelimeler kullanarak bitmiyor ama google ın kopya içerikten banlayacağını düşünmüyorum kısaca böyle bir durumda..

Güzel bir açıklama, teşekkürler...

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim ne derse desin kardeşim güzel ve zaten uygulanan bi yöntem ban da yemezsin sandboxa da düşmezsin.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aha bende tıklim yarım dolarda benden ahahah (bu gayet normal kazanç yöntemidir,, endişe yok boşu boşuna)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5