İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsensemde Tık yok ama...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaslar suan adsensemde tık yok ancak bana 0.02 dolar vermiş anlamiş değilim arada boyle oluyormu ben ilkmdefa karşılaşıyorum da ? daha önce 0.01 dolardi şimdi 0.02 olmus ancak tık daha yok :)

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar suan adsensemde tık yok ancak bana 0.02 dolar vermiş anlamiş değilim arada boyle oluyormu ben ilkmdefa karşılaşıyorum da ? daha önce 0.01 dolardi şimdi 0.02 olmus ancak tık daha yok :)

Bazende tam tersi oluyor, tıklama oluyor para vermiyor.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Evet ama onlarin cogu ayarlamaları yapmayanlar ve bazen de bir kişinin fazla tıklamasından dolayi verilmiyor. Bunla ilk defa karşilaştim

ztk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kimi reklamverenler gösterimlerede para veriyor ondandır

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
şikayetçi olmadın bu kelimelerden cumleden bunu nerden cikardin :) yahu iyi anlayip yazın... Ben sadece nedenini ögrenmek için yazmiştim ögrendim az cok saolun..

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu ara gösterim başına vermeye başladı çeşitli reklam lar çok güzel bi olay az olsada yeter ;)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Tık olmadığı halde 1.80$ civarı verdiğine şahit olmuştum, ama gün içinde arttı rakam, fakat tık artmadı hiç. Bazen olabiliyor öyle şeyler, bende anlam veremiyorum.

Şuan bile bir adet birimimde 0.02, diğerinde 0.11 dolar var, ama tık sıfır gözüküyor bendede.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Gösterime de veriyor. Gösterim çok tık yoksa, neden tık yok konusunda kafa yormak gerekir :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Gösterime de veriyor. Gösterim çok tık yoksa, neden tık yok konusunda kafa yormak gerekir :)

En büyük sorunum :) Fakat ilk ödemeyi alana kadar sayfa to yükseltmek pek de işime gelmiyor, önümüzdeki aylarda ciddi çalışmalar yapmak lazım üstadım :)

OyuncuDostu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'ın parası deniz mantığı ile teşekkür edip geçmek gerekir.Milyonlarca siteye hizmet veren bir sistemde bu tür buglar ve sistem hataları kaçınılmazdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5