İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'nin en çok para ödediği keywordler...

B

BizimMP3

Misafir
Merhaba Arkadaşlar,

Sizce adsensenin en çok para ödediği keywordler nelerdir ?
yani en çok hangi tür yayınlanan reklamlar yada firmalar vs. genellikle daha çok tıklamaya para veriyor.

Şimdi bir tıklamanın bilmem neyi hergün dğişecek diyeceksiniz :) Haklısınız...

Ama yinede bir genelleme yapsak iyi olacak. :)

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genel olarak seo(search engine optimization),web hosting ,dedicated hosting domain vs. nasıl arama motorlarından en dazla verilen anahtar kelimeler hangisiyse,googlede gerek aramalarda gerek reklam içeriği olarak bu içerikler en fazla kazandırıyor diyebiliriz. ,ama tr. içerikli sitelerde genelde türkçe reklam çıkıyor ama türkiyeden googleye reklam verenlerin en düşük tıklama ücretnin çok az üzerinde tıklam verdikleri kanaatindeyim, bizde az masraf çok iş mantığı var,Tr. hiç bir host firması tıklama ücreti olarak 1$ vermez ,versede max 10-15 cent ....:D :(

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen öyle çok az veriyor türk reklamlari duyduguma göre benimde en fazla para veren dedicated hosting keywordlari

B

BizimMP3

Misafir
türkiye de gördüm türkçe dedicatedler felan :)
onlardamı az veriyor..
:)

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani yukarıda açıkladım, tam rakam vermeyeceğim ama arkadaşın bir tanesi kendi sitesinden arattırdı 2$ üzerinde verdi, tr. bir tıka o kadar para veremez,

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitede çıkıyor dedicated filan az veriyor sanirim zaten Türk'ler bir tika 1$ hayatta vermez :)

B

besiktaslim

Misafir
:D bizim milletin ortalama 0.15$ falandır zaten 0.1$ altına veremiyorlar allahtan yoksa 0.001 veren çıkar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5