İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsensenin Törelansı Hiç mi Yok?

dewa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar benim forum sitem var, tek illegal paylaşım olarak crack serial türü full programlar var, birde online film bölümü, bu paylaşımlar adsense ye kayıt yaptığımdada vardı ama kaydımı kabul ettiler, şimdi yaklaşık 15 dolar birikmiş, ilerde vay efendim sitende crack serial var seni banlıyoruz derlermi acaba?

dewa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki önce uyarırlarmı yoksa direk banlarlar mı?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
O onların o anki psikolojisine bağlı diyebiliriz. Adsensede bir çok hesap kullandım kiminde uyarıldım kimisinde sudan sebep ile banlandım. Başlangıçta kabul ettiler sonra banlamazlar diye birşey yok. Sen kendin söylüyorsun illegal içerik var diye. İllegal içeriğin olduğu yerde adsense reklamının işi ne ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
büyük qumar :D
İllegal içeriği kaldırıncada hitler düşecek...para kolay kazanılmıyor :p

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tölerans derken :D o var mıdır ? bilmem.Ama toleransları olmayacağı kesin.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tek illgel paylaşım crack serial online film demişsin bunların neresi tek tüm illegal içeriği saydın sayılır senin dediğin şuna benziyor para basmak kalpazanlık yasak ama tek dolar bassam tolerans gösterirler mi tarzı bir şey

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yuh diyorum valla: "illegal paylaşım olarak crack serial türü full programlar var, birde online film bölümü"

Daha ne olacak bea :) Isin kotu tarafi AdWords/AdSense sistemi otomatik olarak site iceriginden yakalamasa bile bir kesin sikayet eder. AdSense'i sitenin bu kisimlarinda gosterilmemek uzere ayarlayabilirsin. Zaten bu tur paylasimlar icin gelecek kullanicinin fazla bir tik'i olmayacagi icin kaybin fazlada olmayabilir. Ama bu ayirimi yapmak seni kurtarirmi bilmem, AdSense TOS'i iyi okumani tavsiye ederim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
önce ilegal içerikleri kaldırın diye uyarırlar eger kaldırmassan 2. uyarı gelemz banlanırsın.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
99$ yaparsın kapatırlar :)

herşey illegal değil illegalsizde büyüyebilirsiniz.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yahu Adsense'nin mantığına ters bir kere bu.

Adam, reklama tıklatıp bir şeyler satın almaya yönlendiriyor, sen ise satın alınacak olan şeyi bedava sunuyorken "kızarlar mı?" diyorsun.

Senin müzik marketin olsa, birileri dükkanın önünde tezgah açıp korsan cd sattığında, çıkıp onu kovalamaz mısın?

İllegal içeriği olan siteler için ayrı reklam sistemleri var. Onları kullanmak daha mantıklı olur senin açından.

UnknowSouL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
valla güzel kardeşim benim akıl yoksunu bir üyem çok cevap alayım diye full bir program yayınlamış saf modlarımda görmemiş pat bir mail aldım :) ne görim sitem ban yemiş googleden artık sen düşün :)

dewa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladım arkadaslar çok teşekkürler, peki illegal paylaşımları sadece vip üyere açsam, ziyaretcilr ve normal üyeler göremese yinede risk olurmu?

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'de görmezse sorun olmayabilir ama ya googleden bi tanıdık sitene vip üye olursa ne olacak :D

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@dewa

Herşeyi geç. Ben illegal içeriksiz forum sahibiyim. 1k hitim var. 2 crack,serial attımmı googleda ilk sayfadan girer bir sürü hit alırım. ben paramı bu şekilde almaya çalışırken sen aykırı olanı paylaşıp alacaksın sence bu adil mi ?

Kaldır yarın bir gün banlanırsın ve küçük meblada çok az kişiyi banlıyorlar para çoğaldığında banlıyorlar birebir arkadaşım banlandı 70$'da. ya adsense i kaldır ya içeriği ama hitin içeriktense adsense i kaldır hepsiburadayı kullan. adsense ortalama(tüm kazanç / tıklama) 0,05$ gibi birşey veriyor forumlarda hepsiburada'da 0,04YTL. hepsiburada özellikle telefon reklamları çok tıklanıyor tavsiye ederim.

Bu forumda Google ile içiçe çalışan çok kişi var :p

dewa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense yi ana siteden kaldırdım şuan sadece sobdomain de bulunan oyun ve dailymation botlu video scriptinde var, kısa sürede forumdan crack ve online film bölümünü temizlemeyi düşünüyorum, tşkler.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çokmu gülüncüne gitti,

(çok mu)ayrı yazılır.Gülünc değil,gülünç yazılır.Zaten cümle yapısından bahsetmiyorum bile...Arkadaşım dost acı söyler diye bir laf vardır bilir misin?İşte ben o acı söyleyenim,hem kelimeni düzelttim.Hem de devam edersen ne olacağı konusunda fikrimi söyledim.Olay bu kadar basit...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi