İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsensenin Yeni bir reklam şekli mi ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
baya büyük ama premium hesaptır

Kod:
<script language="JavaScript">
<!--
google_ad_client = "x";google_hints = "";google_ad_channel = "x";google_max_num_ads = "10";google_feedback = "on";google_ad_output = "js";google_ad_type  = "text_image";google_image_size = "300x250";google_encoding = "latin1";
-->
</script>
<script language="JavaScript" src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js"></script>

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
sanki siteye eklenen içerik reklam google reklalarıda site içeriği gibi duruyor :) o kadarda reklammı olur yaw google heralde tam sayfa reklam koduda yayınlar yakında bakalım ozaman ne yapcaz. Beyler forumda hiç premium hesabı olan yokmu ya biraz özelliklerinden bahsetse yada premiuma nasıl geçeriz bir anlatsa çok güzel olur.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
peki bu premiuma geçmek için ne gibi bir limiti aşmamız gerekiyor. 2-3m gösterimmi olması lazım ayda.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
20 milyondan fazla gösteriminizin olması lazım.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
20 milyondan fazla gösteriminizin olması lazım.

20 milyon sayfamı yoksa 20m gösterimmi :) 3 reklam şeklinden 3 er tane koysak bir sayfaya 2,6m sayfa eder. yani günlük hiti 75k olması lazım acaba bu bir sitedemi olmak zorunda yoksa birden çok sitede olabilirmi.

Gerçi benim aylık 75k anca oluyor bilgi almak için soruyorum sadece.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
1 sitede 20 milyondan fazla gösterim olması gerekiyor diye biliyorum...

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık 5 milyon google araması ya da 20 milyon sayfa gösterimi yapabilrseniz sizin de olur ancak benim merakımı cezbeden o site o gösterimi nasıl yaptı :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59

hiç premium hesabın banlandığını görmedim yada premium hesabı olan bir sitenin google aramalarından silindiği :) şikayet ettiğim için biliyorum çünkü aynı şeyi ben yaptığım için banlıyorlar bakın buda yapmış diyorum kimse .. takmıyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Eskiden sitesinde vardı şimdi görülmüyor, aylık 2 milyon sayfa gösterimi bilmem kaç milyon arama yapacağına inandığınız siteniz varsa bizimle irtibat kurun diyordu...

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deminden beri arıyorum. linki bulan arkadaşımız varsa paylaşabilirmi acaba
ilerdeki projelerimin bu sayıya ulaşmasını hedefliyorumda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5