İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense'nizde artış oldumu?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Böyle terbiyesizleri foruma nasıl kabul ederler anlamam..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Böyle terbiyesizleri foruma nasıl kabul ederler anlamam..

Allahını seversen ne terbiyesizlik yaptım? Asıl sen şu an terbiyesizlik yapıyorsun bana hakaret ederek... Yani kötü konuşmadıkça zorluyorsunuz anlama problemin var anlaşıldı birşey yazmayacağım birdaha ne gereksiz birşey ya!

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Lafı başka yerinle anladın diyorsun. Bu terbiyesizlik bence. Arkadaşım madem hoşuna gitmeyen bir yazı neden yorum yazıyorsunki. Okuma veya yazma es geç. Sanki biz buraya birşey yazdığımızda sen birşeylermi kaybediyorsun? Yazdığım konuya mod'lardan başkası karışırsa sonucu böyle tatsız olur.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Lafı başka yerinle anladın diyorsun. Bu terbiyesizlik bence. Arkadaşım madem hoşuna gitmeyen bir yazı neden yorum yazıyorsunki. Okuma veya yazma es geç. Sanki biz buraya birşey yazdığımızda sen birşeylermi kaybediyorsun? Yazdığım konuya mod'lardan başkası karışırsa sonucu böyle tatsız olur.

Sen eğer lafı başka yerinden anlıyorsun lafındaki başka yeri sadece kendi bildiğin tarafın olarak anlarsan terbiyesizliktir evet, ama bu bir deyimdir anlayamamış olabilirsin... Açtığın başlıklara yapılacak yorumları olumlu yada olumsuz kaldıramayacaksan sen niye yazıyorsun? Bana akıl vereceğine söylediğine bak.
Ayrıca ben ne modum ne avukatım nede başka birşey... Laf olsun torba dolsun diye polemik çıkarıyorsun. Söylemek istediğimi anladınmı ilk mesajımda? Yok eee? Boş.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Walla bu böyle sabaha kadar devam eder. Biz burada kazançlarımızı ve bilgilerimizi paylaşıyoruz her ne kadar sen bunu geyik olarak görsende. Bundan sonra mesaj yazmamanı rica ediyorum. Kırıcı konusduysam da kusura bakma.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen eğer lafı başka yerinden anlıyorsun lafındaki başka yeri sadece kendi bildiğin tarafın olarak anlarsan terbiyesizliktir evet, ama bu bir deyimdir anlayamamış olabilirsin... Açtığın başlıklara yapılacak yorumları olumlu yada olumsuz kaldıramayacaksan sen niye yazıyorsun? Bana akıl vereceğine söylediğine bak.
Ayrıca ben ne modum ne avukatım nede başka birşey... Laf olsun torba dolsun diye polemik çıkarıyorsun. Söylemek istediğimi anladınmı ilk mesajımda? Yok eee? Boş.

Sen haksızsın arkadaşım hiç boşuna su yüzüne çıkmaya çalışma! işiniz gücünüz yok başlıklara Mod görevi yapmaya kalkıyorsunuz. isteyen istediği başlığı açar forum kuralları dahilinde.. Yanlış birşey varsada mod arkadaşa bildirirsin gerekeni yapar. Saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz. suyunu çıkardınız artık bu işin. Forum Yönetimi bu tür "konuyu sabote etme" girişimlerine karşı gerekeni yaparsa seviniriz.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sen haksızsın arkadaşım hiç boşuna su yüzüne çıkmaya çalışma! işiniz gücünüz yok başlıklara Mod görevi yapmaya kalkıyorsunuz. isteyen istediği başlığı açar forum kuralları dahilinde.. Yanlış birşey varsada mod arkadaşa bildirirsin gerekeni yapar. Saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz. suyunu çıkardınız artık bu işin. Forum Yönetimi bu tür "konuyu sabote etme" girişimlerine karşı gerekeni yaparsa seviniriz.

İlk mesajımı okudunmu? Neyi sabote edeceğim? Ya saçmalıyorsun birşeyi anlamadan konuşuyorsunuz... Ama içiniz fesat.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
osahin,biraz düşün kardeş.Senin dediğin gibi olsaydı eğer bu bölüm hiç aktif olmazdı.Sadece ayda bir , adsense aralık ayı ödemeleri yok ocak ayı ödemeleri gibi başlıklar açılır,millet ben şu kadar aldım,almadım gibi mesajlar atardı.
Herkesin senin bildiklerini bilmesine gerek yok.Merak ediyor insanlar,konu açmaktada özgürler.Forumun zaten amacı bu değil mi?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk mesajımı okudunmu? Neyi sabote edeceğim? Ya saçmalıyorsun birşeyi anlamadan konuşuyorsunuz... Ama içiniz fesat.

Okudum tüm mesajları.. Her önüne gelenle tartışacağına yaptığın hatayı algılamaya çalışsana sen. objektif bakıyorum. Daha önceden ikinizlede muhabbetim yok.. gereksiz tartışmalar çıkartıyorsun benledemi tartışacaksın? ama ben konuyu saptırmayacağım kendi kendine tartışabilirsin.. ağız tadıyla bi konu takip edemeyecekmiyiz. her konunun ortasında niye bu konuyu açtınız mesajlarını görmek zorundamıyız..

KONUYA DÖNÜYORUM >>
Permission geçersiz tıklamaları zaten tık yerine saymıyorki!! Sitede herhangi bir kural ihlali yok.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Çok garipsiniz diyorum ya herşeyi polemiğe çeviriyorsunuz, söylediğimde art niyet tartışma vs. varmı? Yok ama göremiyorsunuz... Çünkü işiniz gücünüz bu sataşmak.
Söylediğim çok açık, bu tür başlıkları açıyorsunuz sürekli tartışıyorsunuz buna ne gerek var, adsensede çıkan reklamların çıkması düşmesi vs. zaten herşeyi belli. Reklam veren varsa kazanırsın yoksa kazanamazsın, sen her dönem kazanmak istiyorsan her dönem kazandıracak içerikte siteler açarsın biter...

Bu sizin eğer kazanmanız için bilgi olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz arkadaşlar... Sizin tartışmalara ayıracak çok zamanınız olabilir yada bu şekilde çok faydalı olduğunuzu sanabilirsiniz, ama ben öyle sanmıyorum bunuda belirtiyorum ama yinede anlamıyorsunuz...

Şimdi tarafsız yaklaşan sözde arkadaşımız tarafsız baktığını söylüyor her mesajımda tartışma çıkardığımı söylüyor Allahını seversen söyle kimi kıracak, kimin yaptığına kışt diyecek bir söz söyledim bu forumda? Söyle göster hemen şimdi çıkıp gideceğim bu forumdan.
Ben şunu yaparım doğru bildiğim konu üstüne giderim ve bu konuda eğer haklı isem sonuna kadar bunu savunurum, eğer bir konu üzerine olumlu yada olumsuz görüş göstermeyi siz tartışma çıkarmak olarak görüyorsanız sizin bir yaptıklarınıza bakmanız lazım.
Sırf laf sokmaya çalışmak için birşeyler yazan ben değilimki şu anda sizsiniz, tartışma çıkarıyorsun diyende sizsiniz oysa benim söylediğim şey çok açık ama anlamıyorsunuz... Hatta mesajın başındada kimseyi kırmak gibi bir niyetim yok diye eklemişim çünkü artık bıktım bu tür polemik çıkaran insanlardan...
Bundan şikayetçi olan tek kişi ben değilim inanın yazdığınız mesajların altına yazmayan ve sırf aynı konudan şikayetçi olan onlarca kişi aynı görüşü bana iletiyor... Yaptığınız çok ayıp. Eğer bilgi üstüne bildiğiniz üstüne konuşacak birşeyiniz var ise sonuna kadar saygım var, ama yok ona sataşayım buna bulaşayımsa niyetiniz kusura bakmayın.

Konu için söylediğimi tekrar ediyorum bunlar kimsenin yorumları ile değişecek olaylar değildir bunun yerine nasıl daha çok kazanırım diyin.
Ama sizde haklısınız hep bu tür yaklaşımlarla büyüdük değilmi? Japonlar yapmış abi süper bi alet! Aaa hakatenmi?
Biz niye yapamıyoruz diyen yok.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birşey bildiğin yok atıp tutuyorsun ancak. illa laf dalaşınamı girelim. ne kadar "ilginç" insansın sen ya ağır bir kelime kullanmak istemiyorum bize yakışmaz. hala şu en son yazdığım mesajın altına yorum yazabiliyorsan dahada sözüm yok. konuya dönüyoruz gene aynı şeyler "aşağılık kompleksi" var sende belli.. ne söylersen söyle hatalısın arkadaşım.. hatalısın ister kabul et ister kabul etme orası sana kalmış.. sana tavsiye en yakın zamanda psikolojik olarak bir kuruma danış durumun hiç iyi değil kanımca..

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadslar bu topic artık kilitlenmeli diye düşünüyorum. artış olduğunu söyleyen de var ama genelde bir artış yok. (bende dahil)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
İşte terbiyesizlik diz boyu diyorum ya...
Sen hakaret edersin, sen tehdit edersin sen onu yaparsın bunu yaparsın ama sana cevap yazıldığında ki kişisel olarak hiçbirşey yazılmasa bile bunu anlayamazsın...
Benim seninle ilgili ne aşağılık kompleksim olabilirki? Nesin yani sen? Gelip sataşan birisin başka birşey değil...
Kişisel problemin var ise bunu benimle tartış başkaları ile değil, hakaret et başka birşey yok.
Niçin kaybediyoruz biliyormusun kazanmayı içerik hırsızlığı ile karıştırıyoruz, yapılan bir ürünün üstüne yüzbintane yapmayı kazanacağımız anlamına geldiğini sanıyoruz çağrıştırıyormu birşey sana? Klavye arkasından yazalım en delikanlı biziz... Sizsiniz abi, siz herşeyin en iyisini bilirsiniz.
Bak hala konu ile ilgili şeyler yazıyorum ama anlamak kapasite meselesi...

Herneyse bu iyinette son mesajımdır yani tiksindim.

Kolay gelsin

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşte terbiyesizlik diz boyu diyorum ya...
Sen hakaret edersin, sen tehdit edersin sen onu yaparsın bunu yaparsın ama sana cevap yazıldığında ki kişisel olarak hiçbirşey yazılmasa bile bunu anlayamazsın...
Benim seninle ilgili ne aşağılık kompleksim olabilirki? Nesin yani sen? Gelip sataşan birisin başka birşey değil...
Kişisel problemin var ise bunu benimle tartış başkaları ile değil, hakaret et başka birşey yok.
Niçin kaybediyoruz biliyormusun kazanmayı içerik hırsızlığı ile karıştırıyoruz, yapılan bir ürünün üstüne yüzbintane yapmayı kazanacağımız anlamına geldiğini sanıyoruz çağrıştırıyormu birşey sana? Klavye arkasından yazalım en delikanlı biziz... Sizsiniz abi, siz herşeyin en iyisini bilirsiniz.
Bak hala konu ile ilgili şeyler yazıyorum ama anlamak kapasite meselesi...

Herneyse bu iyinette son mesajımdır yani tiksindim.

Kolay gelsin

işallah verdiğin sözü tutarsın son mesajındır. bizide rahatsız etmezsin konuların ortasına dalarak... yazdıklarından en mantıklısı buydu. Terbiyesizliği yapan sensin geçmiş mesajlarını oku.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
osahin, konu ile ilgili düşüncesini belirtmiş. Attığı mesaj da bir hakaret, terbiyesizlik yok ve de off-topic değil.

Siz de buna karşın ona iyinet'in avukatı mısınız demişssiniz, bir de terbiyesiz demişsiniz. Konu bu şekilde tartışmaya dönmüş. Birbirimizi kırıcı mesajlar atmazsak ortam gerilmez.

Bu mesaja cevap yazmayınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5