İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseye girdim ama ayvayı yedim :)

M

malatyasporlu

Misafir
arkadaşlar daha önce www.sifresiz.com adresiyle başvurup kabul edilmediğim adsenseye www.malatyaspor.net.ms adresiyle başvurarak kabul edildim..

yalnız mesele şu ;
ben malatyaspor.net.ms ile öylesine başvurdum kabul edileceğimi hiç zannetmiyordum çünkü yenileme daha sezon başından beri yapmadım..

şimdi anıden gelince şaşırdım...

şunu belirtmek istiyorum daha önce sifresiz.com ile başvurup aşırı reklam yoğunluğu nedeniyle kabul edilmemiştim..

şimdi reklamları kaldırsam adsenseyi koysam diyorum fakat

adsense en düşük tık ne kadar kazandırıyor Türkçe siteler için...

bir de acaba malatyaspor.net.ms yi yeniden mi aktif hale getirsem ??

Arkadaşlar çok acayip bir durumdayım Mutlaka yardımınıza ihtiyacım var... herkese teşekkür ederim...

M

malatyasporlu

Misafir
ahada bittim hostum adsense reklamlarını kabul etmiyor

adsense asp kabul etmiyor :(

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsensede benim gördüğüm en düşük clik ücreti 0,03$ daha düşüğü sanırım yok :)

fakat bu click ücretleri yayinlanan reklamin icerigine göre değişmekte. (Yine benim gördüğüm en yüksek click ücreti 2,50$)

Sana tavsiyem, sifresiz.com u adsense nin kabul edecegi şekilde yeniden düzenle ve bir mail atarak "sitemizdeki uygunsuz şartlari değiştirdik, bu sitede adsense reklamlarini göstermek istiyoruz" de. 2-3 gün içinde sifresiz.com da reklam yayinlayabilirsin.
Daha sonra bir müddet adsense kullan sifresiz.com da ve adsensenin getirisini sitede bulunan daha önceki reklamlarla kiyasla.. ve kararini ver. olmazsa adsenseyi kaldırır tekrar eski moduna dönersin.. Ama unutmaki adsense, en iyi getirisi olan reklam sistemi..

bunun yaninda malatyaspor.net.ms yi de güncelleyip adsenseyi o sitede de kullanabilirsin..

Bu arada adsense hesabin hayirli olsun..

M

malatyasporlu

Misafir
teşekkür ederim siterehbercim ama galiba asp veya host adsense kabul etmiyor...

kodu koydum göstermiyor

arama motorunu gösteriyor

acaba arama motoru kazançlı mı?

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ASP ile olayin alakasi yok malatyasporlu. hangi sitenin hostu kabul etmiyor? net.ms li olan mi?

Arama için adsensein kazandirdigina gelince.. siterehber.com daki getirisini söylersem gülersin :) o kadar ki az.. sadece google aramasi olarak işe yariyor, kazanç sifira yakin.. (Bu sadece siterehber.com icin gecerli olabilir diğer arkadaşlardan da görüş almanı tavsiye ederim)

M

malatyasporlu

Misafir
ikiside :( eğer arama kazandırmıyorsa adsenseye girmeminde bi yararı kalmadı :(

M

malatyasporlu

Misafir
peki şöyle bişey yapmak mümkünmü

updated gibi arama sayfasına link vermek?

A

atakan_s

Misafir
arama sayfasına link veremezsin, verirsen de paranı alamazsın, google çok hassas.
bu aralar ben çok az kazanmaya başladım google'dan, sadece bana mı özgü bilemiyorum, ciddi şekilde düştü. 1000 gösterim başına neredeyse sıfır çektiğim oluyor.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyasporlu' Alıntı:
peki şöyle bişey yapmak mümkünmü

updated gibi arama sayfasına link vermek?

Hayır öyle birşey yok adsense de.. adsense de arama yapılacak, ve arama sonuç sayfdasindaki sponsor linklerine tıklanacak ki sen para kazanasin. sadece arama yapilmasi da sana para kazandirmaz zaten..

malatyasporlu bence adsenseyi bi sekilde kullan. olmazsa hostunu felan değiştir diyecegim de olayin hostla da alakasi oldugunu sanmiyorum.. Hostun nasil bir hosttur malatyasporlu? bedava alan mi?

M

malatyasporlu

Misafir
geçenlerdede böyle bi sorunu olan bi arkadaş vardı dur o konunun adresini san ayazayım..

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet zaten az önce aklima ilk bu konu gelmişti. ama o arkadaşin sorununun ne oldugu bir mechul olarak kaldi..

sifresiz.com icin daha once basvurduysan ve kabul edilmediyse zaten o adreste reklam cikmaz. google bunu otomatik olarak engelliyor. ama kabul edildigin domaine ait sayfalarda reklam cikmamasi cok ilginc..

Sanirim neden bu olabilir, http://www.malatyaspor.net.ms/ adresinden acilan sayfalar aslinda kobi.....com sayfalari. senin domain orda bir dizine yönleniyor. yani googlein scripti reklamin cagrilacagi adres olarak www.kobi....com olarak algiliyor..

Hostunu değiştirme şansin yokmu?

M

malatyasporlu

Misafir
maalesef :( acaba başka bi hosta koyup iframeyle kendi siteme eklesem olmazmı?

eğer o da olmazsa aramayı koyacam artık ne kazanırsak :)

çok çok çok.... sağol siterehbercim

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atakan_s' Alıntı:
arama sayfasına link veremezsin, verirsen de paranı alamazsın, google çok hassas.
bu aralar ben çok az kazanmaya başladım google'dan, sadece bana mı özgü bilemiyorum, ciddi şekilde düştü. 1000 gösterim başına neredeyse sıfır çektiğim oluyor.
Benimde aksine 3 gündür ortalamanin üstünde kazanmaya başladim google aramadanda hiç kazanilmiyor dünya kadar arama yapilmiş yirmicent kazanmişim peh :) kaldirdim hemen

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyasporlu' Alıntı:
maalesef :( acaba başka bi hosta koyup iframeyle kendi siteme eklesem olmazmı?

eğer o da olmazsa aramayı koyacam artık ne kazanırsak :)

çok çok çok.... sağol siterehbercim

sende saol malatyaporlu. iframe ile cagirman işe yararmi bilmem denemen lazim.. reklami calisan baska bir hosta koyup sitene cagiracagina siteni o hosta yukleyip domaini oraya yönlendirsene :p :)

M

malatyasporlu

Misafir
bilmiyorum artık uğraşacam bi şekilde oluru var mı bakacam gerekirse google yöneticisiyle irtibata geçecem olmazsada olmasın artık saol kardeş..

M

malatyasporlu

Misafir
arama performansı bölümünde sizin kazanımlarınız yazan bölümde benim kazandığım ücret mi yazılı oluyor ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5