İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense'ye hile yapan web sitelerini şikayet etme linki

G

GoogleGUY

Misafir
Bence bu tartışma gereksiz.

İsteyen istediği şekilde hilesini yapar, isteyen istediği şekilde şikayet eder.

Gidin bakın yabancı forumlara bir tane buna benzer konu var mı? Bu foruma bakıyorum da üzülüyorum tartıştığınız şeyler için.

Bu tip şeyleri tartışmaktansa bilgi paylaşmayı deneyin. Bu tip konuların kimseye faydası yok. Yabancı forumlarda insanların pozitif ve negatif deneyimlerini okuyarak geçen yıl kazandığımı şimdi bir ayda kazanıyorum.

Lütfen bu forumda deneyimlerinizi paylaşın, yeni başlayanlar için önerilerde bulunun.

Mesela benim ilk önerim şu :
- Adsense reklam linki olarak çoğunlukla mavi rengi kullanın. Çünkü ilk HTML dokümanlarından beri altı çizili ve mavi renk text kullanıcılar tarafından üzerine tıklanabilecek bir link olarak algılanmıştır. Bu şekilde tıklanma sayınızı % 10-20 artırabilirsiniz.

B

BeyazMp3.Com

Misafir
:D Bnana isteyen istediği hileyi yapsın şikayet mikayet etmem iyi hileler.

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'da hile yapan zaten forex morex gibi çok büyük para için oynuyor yani türk sitelerinin zarar etmesi gibi bi konu pek mümkün değil çünkü tık olarak para vermiyor. 3 ay oyalıolar 50$ olsun die didinion pin gelio ve geçersiz tıklamadan hesabınız kapatıldı dio, haksız yere hesap kapatıldımı işte insan hafif çıldırıyor. Sayfa dizaynı yenilemeden dolay hesabım 1,5 aydır günlük 50-60 gösterim 0 tıklama ama geçersiz tıklamadan hesabım kapatılıyor, harika. 1 ayda kazandığım 50$'ım gitti neyseki para türk kullancılara geri dağıtılacakmış güya. Google bence sadece ama sadece para kazanmanın peşinde, yok hile varmış bilmem ne varmış hikaye bunlar, adwords yayıncısından şikayet gelmeden küpünü doldurmanın peşinde. Şikayet geldimide örnek olsun diye kapatıyor, he birde para kazanamayanları kapatıyor sanırsam ben gibi:)

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuç olarak çıkan şey şudur ; ispiyoncu 7 sinde ne ise 70 indede odur,,
1.si arkadaşım türkçe sitesi olan adam zaten hile yapsa nolur yapmasa nolur,,
2.si google senin kazandiginin 5 katını zaten kazanıyor,,,bırakta Türk insanı biraz hile yapsında para kazansın,,,hile dogru yol demiyorum ama kim ne yapıyorsa yapsın kardeşim size girmeyen çıkmayan nedir onu anlayamadım.

yazık ya valla yazık,,,işi gücü olmayan adam bunlarla uğraşır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5