İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense'ye hile yapan web sitelerini şikayet etme linki

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nedir ? form doldurmalı birşey vardı mailden ziyade

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamın üzerindeki goooooooogle reklamları yazısının üstüne tıklarsan, geribildirim yapabilirsin. bir sayfa açılacak, aşağıda " Send Google your thoughts on the ads you just saw " yazıyor ona basarsan form çıkar.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedir bu şikayet etme merakı?Hoşuna mı gidiyor?

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet özellikle benim çok hoşuma gidiyor bu tip şerefsizleri ispiyonlamak. NEden gocundun acaba @Trex senin de bu tip olayların mı var acaba??? Ben hile hurdayla kazanmıyorsam ve bu tip herifler yüzünden benim de gelirlerim düşüyorsa neden şikayet etmeyeyim geçerli bir neden göstersene bana?????

Bu arada @masterdolar arkadaşa bir not ploop'un dediğini yaptıktan sonra selectbox içerisinden report violation seçmeyi unutma...

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gocunacak bişeyim yok koçum.Milletin kazancıyla oynayan şerefsiz sen oluyorsun o zaman.Nerede görülmüş 10 clicke 0,07 verildği ? Adsense bunu yapıyor.Sonra kalkıpta fazla click için bi girişimde bulunanlara hemen geçersiz tıklama-ban.Senin derdin çekememezlik.O çok kazanıyor ben az kazanıyorum onun yüzünden benim kazancım düşüyo diye düşünüyorsan başka sorunların vardır senin.Ben adsense kullanmaya başlayalı çok zaman olmadı.Ama hile yapanlara karşıda bi kastım yok.Beni ilgilendirmez.Kendi ediyorsa kendi bulur derim.Ama bi taraftan siz onun kazancıyla oynasın.Googleda sizin hakkınızı yemeye devam etsin,ama siz yine kendi aranızda onu bunu şikayet ederek tatmin etmeye çalışın kendinizi.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkez işine baksin.. googlenin işine hile yapani bulsun.. madem o kadar süper teknolojileri var..

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katılıyorum xfatihx.Ben hile yapılmasını hoş olarak karşılamıyorum yanlış anlaşılmasın ama herkes kendi kazancına baksın.O kazanıyorsa senin kazancın neden azalsın.Herkes bu şekilde bakıyor google'a şikayet ediyor.Şikayet eden bişi kazanmıyo tek kazanan o durumda google oluyor.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hile yapilsin demiyorum ama şikayette edilmesin..

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şikayet edenlere yüklenme işi hala devam ediyor nedir bu saçmalık? Şikayet edilmesin diyenlere soruyorum. Adwordse reklam verdiniz diyelim biri geldi millete destek olmak için reklamlara tıklayın dedi ve bir sürü alakasız insan reklamlarınıza tıklayarak 50$ ınızı google bunu farkedene kadar eritti. O zaman ne diyecektiniz? Kimse kimsenin kazancını engellemiyor şikayet edince. Hakkı olmayan kazanmasın kardeşim, ayrıca google 11 tıklamaya 0.07 dolar veriyorsa ve sen bunu beğenmiyorsan kullanmazsın olur biter. Kimse sana zorla adsense kullandırtmıyor.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkez düşündügünü söylemekte özgür haklı oldugun noktalar var cpa.
hile yapmayin .. yapani uyarin..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords de kullanıyorum, paramın hile yapan insanlar tarafından çarçur edilmesine izin vermek biraz aptalca olur. adsense'e en çok şikayet maili atan benimdir herhalde, atmaya da devam edeceğim. istediğiniz kadar küfür edebilirsiniz, sorun değil. bana bu yüzden küfür edenler çoğaldıkça, daha güzel ispiyonluyorum demektir, bu da paramın daha az bu adamlar tarafından çarçur edildiği anlamına gelir. kimse adsense'i kullanın diye silahla başınızda beklemiyor. işinize gelmiyorsa kullanmazsınız olur biter. bu kadar suçlama yapmanın anlamı yok bana göre. kedi uzanamadığı ciğere oh yavrum dermiş.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop bu güzel mesajına çok güzel bir cevap verilirdi ya msn loglarım dursaydı :)

F

fatihhk

Misafir
bence yaklaşım şekli şu olmalı.
öncelikle hile yapana ulaşıp,bir kez uyarılmalı.
karşımızdaki kişinin davranışına göre bir karar verilmeli.
birde şu yönden bakın,google bir hile nedeniyle hesabı kapattığında hesapta bulunan tüm paraya el koyuyor.
madem hakkı,adaleti savunuyoruz;ya adam o paranın bir kısmını(oranı önemli değil) hile yapmadan helaliyle kazandıysa
bu sefer kul hakkı yemiş olmazmıyız ;)

benim düşüncem bu.sağlıcakla kalın...

P

phoenix

Misafir
ploop' Alıntı:
adwords de kullanıyorum, paramın hile yapan insanlar tarafından çarçur edilmesine izin vermek biraz aptalca olur. adsense'e en çok şikayet maili atan benimdir herhalde, atmaya da devam edeceğim. istediğiniz kadar küfür edebilirsiniz, sorun değil. bana bu yüzden küfür edenler çoğaldıkça, daha güzel ispiyonluyorum demektir, bu da paramın daha az bu adamlar tarafından çarçur edildiği anlamına gelir. kimse adsense'i kullanın diye silahla başınızda beklemiyor. işinize gelmiyorsa kullanmazsınız olur biter. bu kadar suçlama yapmanın anlamı yok bana göre. kedi uzanamadığı ciğere oh yavrum dermiş.
bunu diyen insanin hic hileli sayfasi yok demektir degilmi? inanalimmi?

C

chemeng

Misafir
böyle boş işlerle uğraşmak bana göre değil. herkes bildiğini yapar bunu sorgulamak da gambazlamak da bana düşmez.

hile demeyelim de aklını çalıştırmadan adsense den iyi bir gelir kazanmak (ayda 500 dolar ve üzeri) imkansız. gambazcı arkadaşlarda böyle bir kazanç varsa yazsınlar siteleri bende bi tıklayım yardımım dokunsun :)

B

bazobehram

Misafir
google zaten bizleri sömürüyor unutmayın ki google bir amerikan şiirketidir google nin politikasını inceledim google nini politikası faşist burjuvazi mantık felsefesi ilkeri ve politikası ile özdeştir .. google nini mantığın ötesinde olduğu bir örnek ''senin sevmediğin senin çekemdiğin bir webmasteri bu şekilde parasından mahrum edebilme '' kişinin kendi sitesinde yayınladığı google reklamlarına hergün 50 defa tıklaman sonucunda google nin en kısa zaman da banlaması yani hesabını kapatması ... google nini politikası bu kadar basit işte bende onun için diyorum google politikası basitttir insanların sırtından geçinmi politikasıdır bu durumda kapitalist sömürücü sınıf burjuvazi mantık felsefesi politikası ile özdeş tir ... demek istediğim şu birbimiizi ihbar etmemize gerek yok zaten google böyle bişe arıyor banlamak için ...onun içinde googleye kendinizi yönettirmeyin google sizi yönlendirmesin siz google yi yönlendirin ... o zaman bu sorunlar çözülme ihtimali yarı yarıya düşebilir...

B

bazobehram

Misafir
google politikasında mantık aranmaksızın düşünce değişikliği yapılmalıdır...google politikasını düşünürken mantık aramayın mantıksız yollarla para kazanma yolu google de daha fazla bir miktardır.... sizde değil google de mantık aramayın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5