İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseyi anlamıyorum..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ana sayfamda hiçbir şekilde reklam çıkmıyor. domain/index.html veya index.htm oldugunda reklam cıkmıyor. domain/salla.html adresine yüklüyorum indexi bu sefer reklam cıkıyor. Bende ana sayfaya yönlendirme koymak zorunda kaldım. Bu seferde Pagerank 0 oldu ama reklamlar cıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevineceğim...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iframe kullansak sorun çözülürmü? Birde yasak değilmi o şekil iframe kullanmak?

( yoktur özele mesaj atmisin ama soruyu burdan soruyorum :$ )

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır iframe yasak değil ama kodu oluştururken iframede göstericem diye bir tik var onu işaretleyip oluşturman gerekiyor..

Index'de reklam çıkarmak için biraz sabretmek gerekiyor.. Bizde senin gibi problemler yaşadık ve hala yaşıyoruz.. Index'de 10 gün çıkıyorsa 4-5 gün çıkmıor hala..

O yüzden iframe yöntemide pek etkili olacağını sanmıyorum ama sen dene eğer sonuç alırsan bizde deneriz :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Malcolm tam olarak ne demek istediğini anlamadım valla. Eskiden cıkıyordu reklam şimdi hiç çıkmıyor. sayfayı index.html veya index.htm şeklinde atıyorum yine çıkmıyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz?

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ana sayfanda reklamların az çıkmasının sebebi reklamları gösterip tüketmendir.
reklamlar gösterilir ve tıklama olmazsa google reklam göstermeyi durdurur.
ne kadar çok içerikli sayfa ise o kadar çok reklam gelir sitene
ana sayfada en verimli reklam 1 adet koymaktır fazlası zararlı
reklam göremez kullanıcılar ve reklam fiyatın çabul düşer.

Serbülent Daşkın

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sanırım ben anlatamadım. Ana sayfada reklam bittiyse ana sayfa ismini değiştirdiğimde neden reklam çıkıyor? Örneğin www.domain.com girince reklam çıkıyor. www.domain.com/index.php girince çıkmıyor. Diğer sitemdede bu sorun var.

nejlaca

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ana sayfamda hiçbir şekilde reklam çıkmıyor. domain/index.html veya index.htm oldugunda reklam cıkmıyor. domain/salla.html adresine yüklüyorum indexi bu sefer reklam cıkıyor. Bende ana sayfaya yönlendirme koymak zorunda kaldım. Bu seferde Pagerank 0 oldu ama reklamlar cıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevineceğim...
selam, sitenizin adsense hesabı var mı, başka bir site üzerinden mi alıyorsunuz. bir diğeri, siteniz banlı mıdır değil midir biliyor musunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5