İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseyi Seviyorum :)

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsenseyi seviyorum çünkü tık başına kazançta sonunda rekor kıracak bir site açabilmişim :alkış:
1 Tık = 0,73$ benim rekorum doğrusu ne diyeyim...

adsense.png

CdrcX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bi rakam. Türk firmaları hala 0.01$ ve reklamlar bildiğin çöp..

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler. :) aynen 100 tık yeterli bana :) Allah herkeze 100 tıklar görmeyi nasip eder inş :)

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katılıyorum. türk firmalarında reklam almamak ve video siteleri ile uğraşmamak lazımmış

ayhanaktas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben adsense hesabı actım ama ülkeyi türkiye yapamıyorum bu konu hakkında bilgisi olan varmı ya baska ülke farklı adres acmıstım

P

pozitif06

Misafir
Laptec o rakam muhtemelen ziyaretçin ve sayfa gost. az olduğu içindir sayı arttıkça, verdiği ücrette azalmalar olacaktır :)

Google yeni üyelerine başlangıç için iyi rakamlar vererek bir nevi destek olduğunu gösterir... :alkış:

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Türkiye bazlı olup blog sitemizi ingilizce yapsak sorun teşkil etmiyor değil mi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5