İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADSHit E-Book'la Hitlenin! Sadece 20 Kişiye!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
SATIŞ BİTMİŞTİR.​

fvlry.png

Kitap sadece 20 adet satılacaktır.

KALAN: 0 SATILAN: 20

GİRİZGAH

Bu e-kitabı R10 eskiye dönmeden önce satışa sunmuş ve yanlış hatırlamıyorsam 12-13 kişiye de satmıştım. Kitabın sonunda yazan asıl yöntemi uzun süredir uygulamıyordum, denemek için dün gece (11.11.2012) tekrar yapayım dedim ve şu an 12.11.2012 saat 22:16 itibariyle günlük 200-400 arası olan sitemin tekil hiti 4361, çoğul hiti 12793. Ekran görüntüsünü de aşağıya ekliyorum.

fvxts.png

Kitap hakkında biraz açıklama yapmak gerekirse;

Kitapta birkaç yöntemden bahsedilmektedir. Kitabın içeriği Facebook sayfa alın, hit çekin değildir. R10 eskiye dönmeden önce bu tarzda yorumlar geldiği için yazdım bunu. Kitap sadece 1 yöntemi uygulayarak nasıl hit çekersiniz onu açıklamaktadır.

Kitapta sitenize 4-5 konu açmanız yazmakta. Yöntem sayesinde gelecek hitlerin tamamı bu açılan konulara gelecektir.

Ekran görüntüsüyle somutlaştırayım:

fvm4v.png

Sorularınız varsa konu altından ya da özelden yazabilirsiniz.

FİYAT: 15 TL

ÖDEME YÖNTEMLERİ: İŞ BANKASI, ZİRAAT, MİSLİ

arkadaştan kitabı aldım ve uyguladık şuan hitim 1k üstüne çıktı. bugün 3 k ya çıkmasını bekliyorum. güzel bir yöntem. teşekkürler.

Arkadaştan ilk e book u alan kişi olduk, Kitabı blogu olanlar ve hitlendirmek isteyenlere tavsiye edebilirim.

İlgisi ve dürüstlüğü için ayrıca teşekkür ederim.

1 tane alıyorum hocam.

Hadi bir ilave daha yapayım :) hem geliştirebileceğiniz hemde kesinlikle hit alabileceğiniz bir yöntem .

E-Book alındı teşekkürler..

1 adet alınmıştır.

satın alındı...

1 adet alındı. Teşekkürler...

1 Adet alınmıştır. Şahsen kitapta belirtilen püf noktaları daha önce denememiştim :)

1 adet alınmıştır

aldım deneyelim bakalım nasıl sonuçlanacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5