İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADSL abonelerine iki müjde!

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ADSL abonelerine iki müjde!
30 Kasım 2007 Cuma 16:36
Telekom yeni bir kampanya başlatıyor. İşte aboneler için çifte müjde!
Türk Telekom internet servis sağlayıcılarına (ISS) yönelik bir yeni bir kampanya başlatıyor.

Bu kapsamda;

-1-30 Aralık'ta ADSL abonesi olacaklardan 29 YTL'lik bağlantı ücreti alınmayacak.
-Aboneliği devam eden limitli bağlantı sahiplerine ise ücretsiz 2 GB'lık limit arttırımı yapılacak.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, kampanya ile Türkiye’de internet kullanımını kolaylaştırmak ve yaygınlaştırmanın amaçlandığı bildirildi.

Açıklamada, Türk Telekom'un, toptan satış tarifelerinde Internet Servis Sağlayıcılara(ISS) sunacağı yeni avantajlarla, indirimlerin ISS’ler tarafından son kullanıcılara yansıtılmasının sağlanacağı bildirildi.

Bu durumda hiçbir ücret talep edilmeden;
- 4 GB internet kullananların limiti 6 GB’a
- 6 GB limiti olanların limiti ise 8 GB’a yükselecek.

Bu uygulama ile internette kullanımı artan ses ve video içeriğinin limit sıkıntısı yaşamadan rahat bir şekilde kullanımına destek sağlanmış olacak.

Açıklamada ayrıca, Türk Telekom'un bu ve benzeri kampanyalarla Türkiye’de 2007 yılında 4.3 milyonu aşan genişbant internet kullanıcı sayısını artırmayı düşünüdüğü, tüm Internet Servis Sağlayıcıları’nın yeni ADSL müşterisi kazanmasını ve böylece toplam pazarın büyümesini teşvik etmeyi hedeflediği kaydedildi.

http://internethaber.com/news_detail.php?id=116222

ibLis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu güzel oldu. Her ay kotayı aşmaktan bıktım :p

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bırakalımda yalasınlar :p
Bundan önceki kampanyalarda yararlanan taraf onlardı sıra bizde :D

Ne yarar ne yarar.. 2GB!! ben simdi bununla varyaa oOOooo internetin altini ustune getiririm! Download sitesi bile acarim kendi bilgisayarim uzerinden :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Eee ben şimdi aylık 50 gb kullanıyorum aylık 50 ytl odüyorum bana özel bi kıyak yapmıcakmı bu telekom :confused: :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bari sınırsızlarada bişeyler yapsalardı üvey evlat gibi ne o öyle

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şu limitsizlere de hız arttırımı gelsin artık ya geçen ay (83,733 GB) da kalmışım bir geçemedim 100ü

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5