İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsl Aboneliği Yaparak Para Kazanmak

bLaSty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Umarım doğru yere doğru başlık açmışımdır.Foruma yeni üye oldum sayılır.Ufakken böyle site işleri ile filan uğraşmıştım.Uğraştım derken amatörce yani :) Öyle forum vs.. hazır scriptler filan..

Bi kaç gündür forumu baya kurcaladım ve bir çok insanın sadece bu işlerden ekmek yediğini gördüm.Hem onlara katkı sağlamak açısından hemde kendi işimize yarayacak bişiler düşündüm.

Ankara Türk Telekom bayimiz var.Az çok bilirsiniz TT bize aylık belli bir kota verir ve bu kotaları tamamlamak için kendimize alt bayiler buluruz.

Burda gördüm ki bazı arkadaşlarımızın ciddi anlamda sitelerinde ziyaretçi sayıları var.Sitelerine adsl başvuru kısmı gibi bir bölüm açıp bu iştende para kazanabileceklerini düşünüyorum.

Tabi sadece sitelerinde değil gün içerisindede eş, dost, akraba ve arkadaşlarından mutlaka abonelik yaptıracak birilerini bulabilir.Bu işin ciddi anlamda güzel primleri var.Mutlaka birilerinin bu işten para kazanabileceğini düşünüyorum.

Birilerine yardımcı olabilmek adına bu iş için abimden ve amcamdan izin aldım.Burdaki arkadaşlara özel bi fiyat istedim.Sadece tek isteğim sorunsuz abonelik.Yani müşteri tam anlamıyla bilgilendirilsin.Ne aldığını hangi tarifeyi kullandığını bilsin.Her hangi bir şikayet gelmesin yeterli.

Eğer böyle bir iş yapmayı düşünen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim.Özel mesaj yolu ile irtibata geçebilirler.

Herkese hayırlı işler dilerim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sizde mi ttnetin ağına yakalandınız? ttnetin altyapısı berbat ötesi, şu yılımı tamamlasam bi direk kablo nete geçicem, Allah kolaylık versin müşterilerinize:eek:lmadı:

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
sizde mi ttnetin ağına yakalandınız? ttnetin altyapısı berbat ötesi, şu yılımı tamamlasam bi direk kablo nete geçicem, Allah kolaylık versin müşterilerinize:eek:lmadı:

şafak abi adam satıyor satıyor o bizlerden değil :D ağa yakalananlardan değil ağa yakalayanlardan oluyor yani :D

konuyu açan arkadaşım inşallah sizin oralarda ttnet hizmetleri iyidir eğer iyi ise çok güzel düşünmüşsünüz hem size hem de forumda ki arkadaşlara faydası olacaktır

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
dicek bi lafım yok ozaman, ttnet in bir an önce iflas etmesi lazım:harika:

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
TTNET hayatta iflas etmez şu durumda biz ona muhtacız daha iyi hizmet veren malasef yok.

bLaSty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şafak abi adam satıyor satıyor o bizlerden değil :D ağa yakalananlardan değil ağa yakalayanlardan oluyor yani :D

konuyu açan arkadaşım inşallah sizin oralarda ttnet hizmetleri iyidir eğer iyi ise çok güzel düşünmüşsünüz hem size hem de forumda ki arkadaşlara faydası olacaktır

Eh işte biraz yakalayan kısmında oluyoruz sanırım :)

Forum TTNET' ten baya şikayetçi sanırım.Bilmiyorum ne sıkıntı yaşadınız ama şunu özellikle belirtmek isterim.Ttnet abonesi bi sıkıntı yaşadığında en azından başvurabileceği, sıkıntılarını dinletebileceği bir yer bulabiliyor.Hatta fazlasıyla bulabiliyor.Bugün TT'nin bayisinin/ofisinin olmadığı hiç bir yer yoktur sanırım.

Diğer tarafta alternatiflere bakalım.Smile Adsl TT'dan daha iyi hizmet veremez çünkü alt yapısını kullanıyor.Doping Adsl zaten yeni bi firma yorum yapmam pek doğru olmaz ama millenicom firması ile beraber çalışıyorlar.Ve millenicom firmasına tabiri caizse eğer, elini kaptıran kolunu kurtaramıyor.Ve şöyle bir durumda var.

Yukarıda söylediğim firmalardan abonelik aldığınızda müşteri hizmetlerinden başka yardım alacağınız, soru soracağınız hiç bir yer yok.Oda müşteri hizmetlerine bağlanırsanız eğer :) Alt bayilerimizde smile ve doping'in aboneliklerini bizde yapıyoruz.Altını çizdim özellikle çünkü sadece aboneliklerini yapıyoruz.Yani imzayı attırıyoruz bitti.Başka hiç bir türlü destek vermiyoruz.

Türksat'a gelince buna abone olacak arkadaş türksat'ın santralinin kendisine yakın olup olmadığını mutlaka sordursun.Ttnet'ten çıkıp Türksat'a girince aradaki fark sizi rahatsız edebilir.Özellikle sizin burda yaptığınız işler hız gerektiren işler.Türksat diğer firmalara göre biraz daha kalitesiz hizmet sunar.

Ama bana deyin ki Superonline nasıl ? Superonline 10 numara bi firma.Süper bi hızla internet sağlıyorlar.Fiber kablo kullandıkları için internetleri çok hızlı.Ama oda her yerde yok işte.

umit_agdeniz arkadaşımın dediği gibi bir insana faydalı olabileceğini düşünüyorum.Özellikle önümüzdeki günlerde bi patlama bekliyoruz.Duymuşsunuzdur telefonsuz internet çıkacak haberlerini.İnternet bağlatmak isteyipte telefon yüzünden bağlatmayan binlerce insan var.Onları ve GSM operatörlerinin 3g modem kullanıcılarını yerel internete bekliyoruz :)

Sabah sabah amma yazdım.Başınızı şişirdiysem affola.Herkese hayırlı işler dilerim.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Turk.NET'ten bahsetmemişsiniz. Bilen bilir. Türkiye'de ilklerdendir Turk.net. TTNET kesintilerinden ve bakım çalışmalarından bıktıktan sonra 2 sene boyunca Turk.NET ADSL kullandım. Kendi internet altyapılarını kullanıyorlar. Bölge bölge değişir belki ama TTNET (İstanbul - Üsküdar için) Turk.NET'in kalitesine yaklaşamıyordu bile. 2 sene boyunca internetim sadece elektrik kesildiğinde yoktu. Onun dışında hizmette bir aksama hatırlamıyorum. 8MBit'e kadar bağlantıyı kullanıyordum, 650k'nın altında download yaptığımı bilmem, 900'e kadar çıkmışlığı vardır.. Daha da önemlisi çağrı merkezi hizmetleri. Müşteri yoğunluğu TTNET kadar fazla olmadığından müşteri temsilcisine bağlanmanız gerçekten çok kısa süren bir şirket. Tavsiyemdir.

Şu an Turkcell 3G kullanıyorum mobilitemin fazla olması nedeniyle ama yeniden yerleşik internete geçersem ilk tercihim Turk.NET olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5