İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADSL bağlantı ücretinde indirim yapıldığına göre

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 2 sorum olacak , yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler...

Ben 2 yıl abonelik karşılığında 2 ay ücretsiz internet kullanımı ve Modem kampanyasından 2 ay önce yararlanarak 3GB kotalı ADSL abonesi oldum. Bağlantı ücretini taksit ile ödeyeceğim. Henüz ilk fatura gelmedi, bu ay sonu gelmesi gerek.

1) Bağlantı ücretinde indirim yapıldığına göre (bu sene yada seneye) sözkonusu indirim bana yansıyacak mı ? yoksa her yıl için 59 YTL vermeye devam mı edeceğim ?

2) İlk 2 aylık ücretsiz internet hakkımı kullanırken 3 GB kotayı her ay için 400 er MB aştım.Bu durumda bana sadece aşılan 400 MB lerin bedeli mi fatura edilecek yoksa yok kardeşim sana 2 ay bedava verdik onunda kotasını aşmışsın hakkını kaybettin her ayı tam ay olarak ödeyeceksin mi diyecekler ?

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 - Bağlantı ücreti her yıl için alınmıyor sadece ilk başvuru yapıldığında alınıyor ve belli bir taksite bölünerek faturalara yansıtılıyor. Yeni kampanyada faydalanacağını zannetmiyorum

2 - Ben daha eski bir kampanyadan kayıt olmuştum ve ilk ay bedavaydı Kota limiti yoktu muhtemelen sendede öyledir ama öyle değilsede 2 ay için 8 ytl ekstra ücret 3.ayın sonunda gelecek olan faturana yansır

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 - Bağlantı ücretini bir kez ödeyeceksin, fiyatlarda indirim sen aldıktan sonra olduğundan senin için geçerli olmayacaktır.

2 - İlk iki ay ücretsiz olduğu için kota aşım ücreti almıyorlar.Hatta bir arkadaşım yeni aldı ve indirebildiği kadar indiriyordu limitsiz olduğu için sen az kullanmışsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5