İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsl De Indirim Icin Elele..!!!!!!!!!!!

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şu şekil mail atmanızı beklıyoruz

[email protected]

Tarifelerinizde veya bağlantı ucretınde indirim yada öğrenciler için yapmış oldugunuz kampanyanın uzatılması için bir uygulama yaparsanız memnun olurum.Cunku gunumuzde Avrupa birligine giricegimzi şu gunlerde Türk milleti olarak daha çok internet kullanıcısı ve internetin faydalarından daha çok yararlanmak için boyle şeyleri sizden beklıyoruz.

Saygılar..

evet arkadaslar bu sekıl mail atarsanız cok memnun oluruz hepimiz için.
haydi elele..!!
Zaten ikide bir sorun veriyorlar.paramızın hakkını fazlasıyla almalıyız..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hocam daha neyi indirsin adamlar , sende bütün filmleri indirme al 29 milyonluğunu yap sörfünü.

F

futbol-tr

Misafir
valla ben de 29 luk kullanıyom ama bakalım ne kadar gelecek fatura??
bu kullandığımız transfer miktarını nerden görecez bilen var mı?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 nisan diyorlar ama yazın diye duymuştum ben. ADSL min. 512kb ye çıkacak. Buda indirim demek zaten. 1 sene önceye kadar kablo nete verdiğimiz parayı ve aldığımız hizmeti düşünelim ve birazda şükredelim arkadaşlar.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o degilde hızı 512 olsa biraz daha rahatlasak gerci gidip geliyor paso adsl ama hızlı olsun bari bazı gunler

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya adsl hızı en düşük 512 yapsalar ne olacakki sanki türkiyede alt yapısı varmıki alal 512 diye baglı görünüyorsun ama hiçte öyle hız göremiyorum ben.. ha 256 ha 512 kullanmışın farkı yokki.. evrakalrda 512 ama faliyette yok

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ADSL test sayfalarına giriyorsanız test sonuçları

128
Siz ----
256

Şeklinde çıkıyor. Yaklaşık 210KB bağlantı alabiliyoruz zaten. 128 ile 256 KB lik dilim arasında gözüküyoruz. Tam performans gözükmesede Dialup la 5 i görünce sewindiğimiz günleri tebessümle hatırlamamıza neden olması güzel.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede fıyatlar gayet ıyı. adamalar ındırecegı kadar ındırdıler zaten daha neyı ındırsınler.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kablonette servisde ne var ki, teknik destek en azindan bilgisayar bilen birileri tarafindan veriliyor, bir baglanti sorunu yasamistim ayni gun teknisyen geldi tekrar bagladi baglantiyi.

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence bu fiyatlar yurt dışına göre baya pahalı yurt dışında adamlar 8 MBit'i aylık 30 € ya veriyorlar :D nerede iyi bu fiyatlar...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GuvenliHosting in dediği gibi.

USA dekiler benimle alay ediyorlar. Ben kablo 128 e 36 ytl öderken 33 yaşında kadın bana 5MB per sec. dedi...

saniyede 5MB . ben hala 14KBlarda sürünüyorum. diğer evde adsl de var saniyede 28KB kadar.

kıyaslayalım...

Tlf ve diğer bilişim hizmetleri fiyatları bizim ülkemizde KAZIK fiyatlardan sunuluyor. Çünki devletimizin paraya ihtiyacı var. Bu şekilde de düdükleniyoruz.
Maliyet ve satış fiyatları arasında uçurum ötesi farklar var.

dellendim he.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5