İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsl İP

W

wow_cek

Misafir
arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum ben 128 adsl kullanıyorum ve bildiginiz gibi baglantıyı her açıp kapattıgımda İP deki baştaraftaki 81 hariç diger numaralar degişiyor yani degişken bir İP var ben bir sponsorda bunu denemek istiyorum acaba anlarlarmı tabi bir süreligine hitsiz bu işler olmuyor en azından biraz hit kazanana kadar olursa yaparım bu işi ama siz olmaz derseniz bende yapmam.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlıyacaklarını zannetmem cunku ben ayni sey adheaeus ta yapiorm.nete ttnet ten baglaniorm we ip im hep 195.175 ile baslior.netten cıkmadan once sitemdeki bannera tıklıorm we bu tıklamalar hesaba gecirilio. yani ben adhearus ta bunu denedim ise yariyor fakat digerlerini bilemem. google da ise sakın deneme bence. zaten zar zor adam kabul ediyolar bide atmak icin sebep yaratma adamlara.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedava site ile heralde lycostan fln alınan siteleri diosun. ewet kabul ediyor. sitenin diline de bakmıyor ister arapca olsun ister turkce istersen de cince olsun kabul ediliosun. bannerini sayfaya koyuyosun sayfanı onaylıyolar.sonra tıklama basina min 0.20 dolar alıyosun. oyle google gibi katı kurallari da yok.
yalniz tek problem odeme almak icin bannera tıkladıktan sonra continue ya tıklaman gerekiyor. dogal olarak sayfandan ayrılıosun ama eger sen tıklıyacaksan problem olmaz.
ben de adhearus ve google dısında banner tıklayıp para kazandıran firmalar arıyorum. biri clickxchange dedi ama onun da bannerlari guzel diil ve cogunlukla absürt bannerlari war. updated.com gibi arama basina para weren firmalar da fena diil ama sitemin ziyaretcileri bu arama olayına pek ragbet gostermez die dusunuorm.
ya oyle banner tıklyaıp bara kazandıran firmalari bilen warsa isimlerini buraya yazabilirmisiniz?

W

wow_cek

Misafir
benim bildigim clinksor var ama kullanmadım paraevi.com bakabilirsin

W

wow_cek

Misafir
birde bu tür firmalara adresi nasıl veriyorsun mahalle yerine mah. sokak yerine sok. yaszak olurmu

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saol cliksor a bakcam simdi.aslinda 50 dolar cok yuksek bir odeme limiti ama bakalım tıklama basina ne kadar veriolar.

W

wow_cek

Misafir
adheaeus paramız dolunca nasıl istiyoruz bide istedigimiz limiti secebiliyormuyuz ben mesala 100 dolar olunca almak istiyorum sen hic bu sponsordan para aldınmı

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wow_cek' Alıntı:
arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum ben 128 adsl kullanıyorum ve bildiginiz gibi baglantıyı her açıp kapattıgımda İP deki baştaraftaki 81 hariç diger numaralar degişiyor yani degişken bir İP var ben bir sponsorda bunu denemek istiyorum acaba anlarlarmı tabi bir süreligine hitsiz bu işler olmuyor en azından biraz hit kazanana kadar olursa yaparım bu işi ama siz olmaz derseniz bende yapmam.
Bence yapma, nedeni ise bu tip siteler sadece ip değişikliğine bakmazlar, sisteminde cookie olup olmadıklarına da bakarlar.

W

wow_cek

Misafir
nasıl yani arkadaşım cookie demi temizlememiz lazım biraz açarmısın

Z

zeynelkoc

Misafir
bu işler tek kritere göre olmaz

ip aralığına bakarlar + özelliklere bakarlar

ne kadar çıkıp girsen de ip aralığın belli bi aralıktadır ornek olarak 81.212.155.1 ile 81.212.156.1 arasında olur yani sadece son 2 taraf değişir (servis sağlayacın aynı olduğu sürece) bu şekilde belirleyip anında atabilirler

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wow_cek' Alıntı:

Kaliteli sponsorlar kesinlikle anlar. Ip in degisse bile, yinede anlasilir. Ama eger cok kullanirsan anlasilir herhalde. Mesela adsense ye senin ip lerden bir iki tiklamayi anlamayabilirler, ama bir iki den coksa kesin ve kesin anlarlar.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adhearus cookie ye bakmıo cunku int. explorer cookie yazilmasina izin wermio :) sadece ip degisikligine bakıyolar.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adres yazarken Türkiye de kullandiğin gibi yazabilirsin adresini.

Çünkü sana çeki gönderecekleri zaman zarfin üzerinde türkçe adres yazmasi gerekir. Uluslararasi posta gönderiminde önemli olan tek şey en alt satirdaki ülke ismidir.. Posta cıkış yerinden çıkarken ilgili ülkeye gidecek olan hatta aktarilir, bu esnada dikkate alinan tek şey ülkenin neresi olduğudur. Daha sonra o posta ilgili ülkeye ulaştıktan sonra ilgili ülkedeki posta kurumu adreste bulunan bilgiler doğrultusunda postayi teslim eder...

Yanlışım varsa düzeltiniz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5