İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADSL kopma sorunu sizdede varmı ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ya ikide bir baglantı kopuor. MODEMDEN die yeni modem alıcam ama ya ondan deilse die sorayım dedim. off delirtecek 1-2 dakika baglantı var sonra yok yada bazen bikac dakika kadar. modemi resetleynce yada PCYi yeniden kapatınca duzelior. AMA BAGLANTI VAR DIE ISIK YANIOR. tt net aradım sorun yok baglı gorunuosunuz diolar. deli olucam. ANKARADAYIM acaba sizlerdede varmı bole bi sorun su sıralar 3-4 gün kadardır var.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ben usb asus adsl modem var aynı sorun bende de var ama benimki 1 saat baglı kalıyor birde veri alip vermemeye başlıyor 5 kez modemi resetlediğim zaman anca düzeliyor.

omerucan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Usb robotics 9110 aldım. Bende de durmadan kopma oluyor. Upload yapamıyorum. Teknik desteği arıyorum. Hattınız çok kirli Türk Telekom'la görüşmelisiniz diyorlar.

Ama gel gör ki 25 milyona aldığımı aztech usb modemi takıyorum hiç kesilme yok. hiçbir problem yok.

anlamadım gitti

K

komiklik.net

Misafir
ben de tam güncel haberler'e böyle bir başlık açacaktım !

5 gündür netim kopup duruyo bugün daha iyi,havalardan sanırım...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
zoom x5
arada bağlantı 30-60 sn arası gidip geliyor.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zoom x5. aynı zımbırtı bendede mevcut. modemle alakalı değil bu. ulu telekom ile alakalı. canım telekom..

K

komiklik.net

Misafir
bendeki de zoom wireless sorun düzeldi ben de şimdi,yani çok az oluyor artık

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kesilmeler hem şirketim de hem de evimde son bir haftadır var hele dün içler acısı. (konuyu açan arkadaşa yönelik: ankarada değilim)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya MODEMI KIRMAMAK ICIN ZOR TUTUORUM KENDIMI. yani baglantı hatlardaysa RESETLEYNCE nası gelior. yok modemdeyse modem 2-3 dakika baglıyken nie gidior ? bozuk olsa hic baglamaz heralde. kaldıki sizlerdede aynı sorun var demekki telekom yine cozuttu ...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya MODEMI KIRMAMAK ICIN ZOR TUTUORUM KENDIMI. yani baglantı hatlardaysa RESETLEYNCE nası gelior. yok modemdeyse modem 2-3 dakika baglıyken nie gidior ? bozuk olsa hic baglamaz heralde. kaldıki sizlerdede aynı sorun var demekki telekom yine cozuttu ...

Arkadaşım illa kırmaya karar verirsen kargo masrafı benden bana kargolar mısın modemini :)

K

komiklik.net

Misafir
ya tam msn'den bir iş ayarlıyordum taaak ! bağlantı gitti :( napim ben şimdi bu telekomu

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
D

Dot Net

Misafir
bende 1 aydır var bu sorun. virus yedım dıye makıneyı formatladım ama arada yıne oluyor. asus usb modem var. kafayı yıcem

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede problem var ama cözümü buldum bağlantı gidince telefonu açıyorum kapatıyorum yani o biiip sesini duyup kapatıyorum sonra geliyor bağlantı :D

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BU sorunlar telekomdan kaynaklanıyor işlerimii bzand bu oldu zaten insanlar internete girmiyorlar ki host alsınlar.
zaten bağlansda bazı siteler çıkmıyor veya çok ağır çalışıyorlar hızlı bir dns bulmanız gerekiyor. bu dns leri kullanabilirsiniz mesela
66.36.241.128 66.235.178.86
iyi çalışmalar

K

komiklik.net

Misafir
dün 12-1 arası hiç giremedim nete :( 2.hafta oldu,ne zaman düzelir bilen var mı?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zannediyorum 200 bin bilgisayar + adsl bağlantısı kampanyasının götürdükleri ve getirdikleri bunlar. (sadece bir zandır)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zannediyorum 200 bin bilgisayar + adsl bağlantısı kampanyasının götürdükleri ve getirdikleri bunlar. (sadece bir zandır)
Bende aynen senin gibi düşünüyorum,altyapıyı güçlendirmeden nereye kadar gider ki, dayanamıyor mevcut yapı,telekom karına bakıyor,biz daha iyisini beklerken şu anki bağlantıyı arar olacağız bu gidişle.Gelen gideni aratır misali...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5