İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsl kotalı artık 1024

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bilen var mı bilmiyorum ama adsl kotalılar şu andan itibaren 1024 olmuş.Download yaparken fark ettim.130kb çekti.Hayırlı olsun. :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
advertiser' Alıntı:
130kb çekti.Hayırlı olsun. :D

bu durumun senin açından pek hayırlı olucağını düşünmüyorum ama yinede kota konusunda herkeze bol şans:D

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
bu durumun senin açından pek hayırlı olucağını düşünmüyorum ama yinede kota konusunda herkeze bol şans:D

Download yapmıyorum yapsam da 5-6 mblık dosyalar çekerim.Sanırım geçmez kotayı değil mi? :D

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kota hızı artması kötü bi işe yaramaz benim açımca çok dosya indiresi gelir kota aşar :D

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YhuY' Alıntı:
kota hızı artması kötü bi işe yaramaz benim açımca çok dosya indiresi gelir kota aşar :D
orası su götümez bir gerçek.Tabi ki çok download yapılır ama genede kendini dizginliyebilirsin.Benim en fazla 1,5 gb oldu ki ben yazın günde 10+nete girerim.Şimdi en fazla 2,5 gb olur herhalde. :D o kadar da olsun ama

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herneyse ya onemı yok ama benıkınıde 1 kadaeme atsalardı nolurdu yanı demı :D

E

echo

Misafir
abi benimki 512 idi 256 olmuş.ne iş telekom o kadar sövdüm böle mi yaptın :D

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
valla ben sordum ayın 1 den itibaren otomatik gecicekmiş..
1 ağustosta dediler.Ama benimki şimdiden geçti.Anlamadım bende.Çünkü download yaparken 130kb ile çekti.Adsl hız testinde de 1024 gösterdi.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz yine de bağlantı hızınızı görmek için ADSL modemden status'a bakın.

A

Amanha

Misafir
adamlar işi biliyor kotalıları 5mbit de yapsalar bizim turk çocukları hıza aldanıp faturayı şişirir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5