İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsl Modem Ariyorum

A

ADSLMODEM

Misafir
Merhaba
windows işletim sistemi ile kullanmak üzere
1 port 1 usb adsl modem arıyorum
firewall desteği olmasınıda istiyorum

http://www.estore.com.tr//product.a...bid=&mscssid=N8KHX9SHPV769MK32P657GK1CJ6TDX5B

adresindeki modemi dusunuyorum
ancak bilgim oldugu icin degil
chip bunu seçmiş bende bunu seçeyim dedim :)

sizce bu model nasıl
veya buna alternatif bir model varmı

birde modemlerde web tabanlı yönetim ozelligi deniyor yukardaki modelde bu ozellik varmı veya bu ozellik olmasa ne olur

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ADSLMODEM sadece ADSLMODEM sormak için girdiğin belli heralde bidahada göremicez seni :)
bişey demicem ama genede INCA alma bukadarı benden

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
X4 çok güzel bir alet kendim kullanıyorum, acayip süper :D Tavsiye...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bende alcatel speedtouch 330 var, tek bilgisayar için iyi. fiyatta fena değil :)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkie' Alıntı:
bende alcatel speedtouch 330 var, tek bilgisayar için iyi. fiyatta fena değil :)

alcatel speedtouch 330 usb de bunu öneririm kesinlikle diğerlerine göre çok kalitelidir. telekom adsl bayisiydik ordan biliyorum :p

alcatel portlulardada iyi ama zoom la kafa kafaya götürüyorlar. açıkcası o dönem ikisindende şikayet yoktu ve kullananların geneli iyi demişlerdi
zaten bu markaların dışında bişeyi almanızı önermem

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende alcatel speedtouch kullanıyorum 4 portlu herhangi bir sorun yok memnunum.

H

hitmp3tr_com

Misafir
asus var çok memnunum zoom kullanan arkadaşım var onuda kullandım ve asus daha iyi diyebilirim. fiyatıda aynı sayılır.

K

Katliamci

Misafir
Alcatel speed touch modem ler kullanisli ama yazilimsal eksiklikleri var
usb tanitirken soun yasiyorsun bu sorunu cozebilirseniz tavsiye ederim..

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam gibi internetten düşme ve msn den kopma derdi yaşatmayan zoom x4 modemi şiddetle tavsiye ederim.

A

avrilgirl

Misafir
valla arkadaşım en iyisi zoom'un modümü 3 gb ye kadar sınırlı tavsiye ederim

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Valla yaziyorsunuz , yaziyorsunuz ama konuyu acan arkadas buralarda yok :) Herhalde zoom x4 almıs, kurmus ve çattır çattır chat yapıyordur şu sıralarda :)

CagLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zoom kullanışlı ve kaliteli fakat firmware update gerekiyor diye duydum benimki bosulmustu elektrik kesintilerinde ve cok makine kullanımında belli bir süre sonra problem cıkarıyor baskalarındanda duydum Alcatel ve Zyxel oneririm.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Modem

INCA Kesinlikle önermiyorum ben modem alırken gezmediğim magaza ve site kalamdı ve tüm yorumalrıda okudum en sonund agittim düzey bilgisayardan kendi ürütmleri olan "LoopComm" markalı bir modem bir ev modemi tek portlu usp li kurulumu sadece 1 dk her XP-98 uyumlu düzey bilgisayar asıl bayisi istanbul bileniz vardır belki www.duzey.net bence burayı ara sor derim ben 5 aydır kullanıyorum ne ısınma ne hattı koparma var yani ben öneririm derim..

Kendi üretimleri oldugu için web sitelerinde yer vermemişler telefon ile arayıp sormanı tavsiye ederim

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece onun için değil, yeni adsl modem alacaklara fikir vermesi için yazılmaya devam ediliyor !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5