İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsl modem tavsiyeleriniz??

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wifi modem almayı düşünüyorum

zoom x6 alacaktım fakat forumlarda sorunlu olduğu yazıyor ve vazgeçtim. tavsiyeleriniz varmı (wireless + 4 port ethernet)

ayrıca ucuza hangi siteden alabiliriz?

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zoom x6 kullanıyorum tavsiye ederim.

sorunlu deniyor demişsin ne sorunu var? ben sadece bir kere adsl hattı bozulmuş telekomdan modemi bozuk sanıp istanbula gönderttim ve ciddi bir sorun oldu bu benim için ama modemle ilgisi yoktu tabii balkondan salondan evin bilimum yerinden bağlanıyorum verim çok iyi..

(ama şu kadarını söyleyim ki, TeknoSA dan alma sakın, hiç bir şey alma oradan maymun ederler adamı..)

saygılar

V

varyemez

Misafir
Bir donanımcı olarak wireless modem düşünüyorsana sana zyxel tavsiye ederim.Hiç düşünme zoomlar için ise farklı fabrikalardan çıkan modelleri var tyvan malı zoomlarda sorun çıkabiliyor başıma çok geldi aksi taktirde zoomda çok iyi bu kategoride...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5