İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADSL Pişmanlıktır

C

Compni

Misafir
Bence bu konu ile dalga geçilmesi yanlış.

Bakın hiç bir şey yazmadım sadece videoyu paylaştım. Yanlış ve ya doğru yorumlarınızı iletin diye... Bana göre de bununla ilgili dalga geçilmesi yanlış fakat burada onunla dalga geçmekten çok download konusunda komik bir şey yapmak var.

Tek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Videonun kendisi tamamen ADSL ile dalga gecmek icin yapilmis ona ne diyeceksiniz :)

+ Melisajans sitenizdeki reflerinizi duzenlemelisiniz, kendinize ait olmayan temalar var.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Videonun kendisi tamamen ADSL ile dalga gecmek icin yapilmis ona ne diyeceksiniz :)

+ Melis hanim sitenizdeki reflerinizi duzenlemelisiniz, kendinize ait olmayan temalar var.

Sizi tanımıyorum ismim MAHMUT.Müşterim veya bir tanıdıgım degilsiniz.Sitemiz için gösterdgnz ilgiden dolayı teşekkür eder bu konuda söz sahibi olmadıgınızı belirtmek isterim.

rainha

0
Yasakli Uye
Reaction score
5
http://forum.iyinet.com/geyikhane/180606-yilin-videosu-icerde-adsl-pismanliktir.html

pişti oldunuz
icon10.gif

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Maşallah konuda ki diyaloglar geyik dışında herşeye benzemiş :) ve multi bir konu var silinmesi için rapor ettim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Diğer konuda video izlenmediği için bu konudan devam edebilirsiniz. Konu geyik bölümüne açılmış. Bu sebeple kişisel tartışmalara girmeden yorum yapalım.

Scap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Videonun son adsl reklamlarına karşı fibercilerin yaptırdığı söyleniyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5