İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsl si dogru düzgün çalışan varmı ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
deli edicek bu adsl beni bugun cogu siteyi kendi sitemde dahil acmadi superonline yada başka servisler kullananlar girebilirken sitelere ben giremiyorum daha dun şifre hatasi vverdi iki defa adsl danışma hattını aradim kadınlarin olmadik konuşmalari ile daha da delirdim yarabbi nedir bu cektigiimiz bugun de fatura geldi 49 milyon hizmet yok para cok tükürdügüm...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
:)
Valla bende adsl ve hersey gayet normal. Ama ara sıra senin söylediklerini yasıyorum.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ben'de daha doğrusu cafede 2048 var Bandırma'da yeni geldiği için aDSL'de haftada en az 3 kez sorun yapıyor. IRC/mIRC/MSn giriyor ama web sitelerinde sorun çıkartıyor.

H

hitmp3tr_com

Misafir
yaw telekoma koymuşlar kekoları özelleştirmiyolarda.

arıyosun sorun var diyosun. adam illede sorun sende diye ısrar ediyo.

bence sorunun çözümü çok kolay özelleştirmek.

şu anda biz telekoma aldığımız hizmetinden dolayı 49 milyon ödemiyoruz telekom çalışanlarının maaşlarını veriyoruz.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hitmp3 sana katiliyorum bu konuda birde bankalari gsm şirketlerinin call centerlarina bak müşteriye lan saygıda kusur yok her turlu destewk yardım var bunlarin servisi ni ara senle ***** gecerler coguda orda el işi örüp dedikodu yapıor sanırım madem bilmiyorsun bu işi yapmayi call senter ini özel bir firmaya yaptır yok abicim satilip adam gibi servise kavuşmadan bize rahat yok

H

hitmp3tr_com

Misafir
bir kere rekabet ortamı olmadığı sürece paramızın karşılığını almamız mümkün değil.

helede bu devlet memuru zihniyeti varken.

bence devlet hiçbir ticari kuruluşu işletmemeli devlet sadece yönetmeli :)

L

levocan

Misafir
Bildiğim kadarıyla superonline vs. de adsl satıyormus. onlardan alanlara teknik destek daha ii oluyormuş. bir arkadaşım bahsetmişti

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsl bana da kafayı yedirtmekte :(
Sitelerimi zaman zaman update etmekten bile yoksun oluyorum çünkü bağlanamıyor!?!?! Genelde php içerikli sayfalara bağlanamazken html içerikli sayfalarda daha az problem yaşıyorum (en azından kendi sitelerim için durum böyle!)

H

hitmp3tr_com

Misafir
yok dnslerle ilgili bir durum. php veya asp faketmez. bazı host firmaları bu durumdan çok zarar görüyor açıkcası.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet türk telekom proxy yapıyor ve bazı sitelere bazı saatlerde erişim olmuyor. proxy4free.com adresinde yazan ip lerden transparent olanları seçip uygularsanız sorun düzeliyor...

kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5