İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsl ücretleri düşecekmiş az kaldı

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hala kotayla uğraşıyoruz.3gb hemen doluyor.kota kalksın aynı fiyata 256kb hatta 128kb razıyım ama kota olmasın :)
İnşallah bu sefer güzel birşeyler yaparlar

D

deja-vu

Misafir
bunların bısı yapıcagı yok anca bızım gıbılerı somururler bızde onlara muhtacız ne yapsalar tamam agbı dıycez baska sansımız varmı?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pcqopat.Com' Alıntı:
Hala kotayla uğraşıyoruz.3gb hemen doluyor.kota kalksın aynı fiyata 256kb hatta 128kb razıyım ama kota olmasın :)
İnşallah bu sefer güzel birşeyler yaparlar
Telekom bu hız artırımı haberlerini bilerek çıkartıyor heralde. Bu haberleri okurken bile kota doluyor. 512 davasına nisan1, haziran1, kasım1 diye binlerce başlık açıldı. Artık olursa olsun banane diyorum :)

S

sitemerkezi.net

Misafir
türkiyedeki fiyat politikasına bende çok kızıyorum. ama bazen kim ne hakediyorsa odur diyorum. düşünüyorum da boş beyinli trojan yöneticilerinin ellerinde 6mbitli 1000 madur olsa site çık tutmak ne kadar kolay olabilirdi....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5