İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsl ücretleri düşecekmiş az kaldı

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Paul Doany, hızlı internetin önemli olduğunu, aynı fiyata iki kat hızlı bağlantı sağlamak veya fiyatı düşürmek istediklerini bildirdi.
......
ADSL hızını artırmak istediklerini belirten Doany, ''Yapmak istediğimiz; aynı fiyata iki kat hızlı bağlantı sağlamak veya fiyatı düşürmek. Bu konuda Telekomünikasyon Kurumu'ndan onay bekliyoruz. Önümüzdeki bir kaç hafta içinde tarife değişikliklerimizi duyurabiliriz'' şeklinde konuştu.

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/2006/06/13/son/soneko33.asp

E

echo

Misafir
gene bi ali-cengiz yapıp hızı 2 katına çıkartıp kotayı yarıya indirmesinler

1024 le 1.5 gb. artık msne girerek bitiririz kotayı

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen senede bir haber patlattılar ama sonuçsuz kaldı. Ben umutlanmıyorum şimdilik :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Telekom'un ADSL fiyat yada hiz degisimi gazeteye haber oluyor ya, guzel Turkiyem ...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
işyerinde 512 limitsiz evde 512 limitli.. ev önemli değil ama işyerinde limitsiz için yükselmesini çok ama çok isterim.. gerçi bu yapacakları ( tabi yaparlarsa) değişim diğer ülkelere göre bizi solda sıfır bırakacak ama olsun.. kötünün iyisi.. olursa bunada şükür deriz..: evelALLAH...

E

echo

Misafir
iyinet' Alıntı:
Su anda ADSL kac lira Turkiye'de?
Farkli hiz secenegi var mi yoksa sabit mi?

Merak edenler icin buradaki fiyatlar:
1.5Mbit $12.99
3Mbit $17.99
6Mbit $27.99
http://promo.yahoo.com/att/pandp.ht...atus=&.u_reasonCode=&.u_done=&.u_lb=og&.u_c=2

türkiye ile alakası yok biz bu hızla telefon görüşmesi bile yapamıyoruz

bu arada 512k/3 gb kota = 30 yetele + dandik teknik hizmet + sürekli kopan yurtdışı fiber optik kobloları + biton rezalet

hiç anlamam yurt dışındakileri insan bunlardan başka ne isteyebilirki halbuki??

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatih dogru soyler valla abd nere rusya nere turlıye nere vs.. her ulke farklı bencede bu hıyerarsı olmalı saygılar :D

E

echo

Misafir
aa bak onu bilmiyordum rusyada ona rağmen hek marez absürt önde götürüyorlar.

helal olsun :D

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
vaio' Alıntı:
bu hız hem upload hem download mu?

Bu sirket icin bu sadece download, upload hizlari genellikle 256K ile 768K arasinda degisiyor.
Baska sirketlerde farkli farkli konfigurasyonlar olabiliyor.
Ek olarak kota yok, 24x7xUnlimited.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya o fiyatları görünce deli oldum.Biz o ülkedeki 6 mbit ücretiyle saedece 256 k hizmet alabiliyoruz,Acı ama Gerçek !

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatların düşeceğine inanıyorum ve inanmak için yeterince nedenlerin olduğunu düşünüyorum. Hala kota olayının çok çağdışı olduğunu düşünüyorum, buna bir an önce bir çözüm getirirlerse iyi olacak.

Edit:yazım hatası

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5