İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADSL ve INternet bugun berbat

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sizde de durum ayni mi cogu hatta yuzde 95 sitenin ana sayfasina bile ulasilmiyor ulasilanin da alt sayfalarina girilmiyor?
Türk telekom senin .........

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bir çok arkadaşım giremiyor coğu sitenin hitide acayip düşük Allahtan bende kablo net var böyle sorunlar yaşamıyorum ama türk telekom senin .... sözünüzün her dk arkasındayım :p

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de kablo net var ama sorunlu. Aynı şekilde kendi sitem dahil olmak üzere birçok siteye girememekteyim. Sayfalarını görüntüleyememekteyim.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok ilginc bana ait olan her siteye ulasabiliyorm cok rahat sekilde, sanirim telekom proxy olayinida bir denemeler yapiyor, varmi boyle salaklik ya madem yapacaksan adam gibi yap çağır beni yardımcı olayim da sokayim size faturayi:)

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bendede aksine ; bugün ADSL çok iyi , zaten şu TurkTelekom 'un ne yaptığını anlayana helal olsun. Bize tarih öncesi sistemlerle hizmet veriyorlar.

O

OakLyn

Misafir
Siteye bağlanmak için adres satırına bi kaç defa entera basmak gerekiyor bende de. Türkiye dışı sitelere de girememem rastlantı mı?

G

gariban

Misafir
valla bende heryer açılıyor hosting sahibinize bir danışın :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yurtdışı sitelerine en az 5-6 denemeden sonra bağlanıyor oda resimler ce css class dosyaları görünmüyor ve alt sayfalarına girmek nerdeyse imkansız...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar türk telekomu niye suçluyorsunuz ki, suçlu balıkçılardır yine.
çapa atarken fiber optik kabloyu koparmışlardır :p :p

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkiyeye ne zaman rahatlikla ulasabiliyorsunki suan bendeki 100.0 MBps lik kablo net le baglaniyorum,hala tr gazete,tv vs.. sitelerine ayni agirlikla aciliyor..1 dakkaya ulasiyor acilmasi.tr disi sitelerine 1 saniyede aciliyor heryer.

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşlar bende adsl 1024 kullanıyorum ama son iki üç gündür hiç bir sorun yaşamıyorum. Yaşayanlar yok degil bazı müşterilerim gelip makina neden kapandı diyor ne server a nede siteye giremiyoruz diyorlar ama ben giriyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5