İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adtech felaketi

zeus353

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-kur hiç bir zaman 1.529 u görmediği halde nasıl olmuşsa oradan almışlar kuru.

-sistemlerindeki arıza nedeni ile sayılmayan tıklar ödenecekti sözde tınlayan yok.

-bugün ayın 17 si ve son 1 haftadır her gün bir kaç defa arıyorum eft yaptık diyorlar ve hala para gelmiş değil.

-50 dolar kazanan hesap 10 dolara indi tık saymama, sistem arızaları, çöplük reklam vs.

Elemanların hiç biririnin diğerinden haberi yok. Bukadar arıza yaşanıyor daha 1 defa bizim lehimize bişey olduğu görmedim. Abi yokmu şu tr de efendi gibi iş yapan bir firma. dürüst olsalar uyuyamazlarmı bu tr firmaları. Bukadar para kazanıyorlar ve halleri bu. Yazıklar olsun hepsine. Gece nasıl uyuyorlar. ki çıkan reklamlarda çoluk çocuğu kandırmaktan başka bişey değil.

Balkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- haklısın
2- arızanın olduğu gün için kazançlar ödendi
3- email atmayı dene
4- evet bu ay çok düştü tık ücretleri de tık saymama olayı da...

baybilir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben sitemden adtech reklamlarını kaldırdım arkadaşlar çocuk gibi oynuyolar insanlarla

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
böyle dandirik yerlerle neden uğaşıyorsunuzki ? Kaldırın reklamları olsun bitsin. Oradan gelecek 10 lira için amme hizmetimi yapacaksınız ? Link satın daha iyi.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tüm reklamları KANDIRMA ve ALDATMAYA yönelik olduğu için kaldırdım. ADTECH internet acemisi kullanıcıları KONTÖR tuzağına düşüren reklamlardan kurtulursa tekrar kullanmaya başlarım.

Sadece CVZIP denen sistem var kontörsüz iş yapan o da yüzbinlerce gösterim yapsan da 1 üye bile göstermiyor belli ki onun da özünde kandırmaca var.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReklamStore kullanıyorum ve sorun olmadı. Bu zaman kadar da pekte sorunlu kullanıcısına rastlamadım.

Bence de tabiki kendi reklam alanını elden satmak daha iyi fikir, fakat her site için bundan bahsedemeyiz. Genele hitap edenler tercih konusu.

ADTECH'e üyeyim fakat denemedim. Pekte deneyecek değilim hani :)

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Simdide sifre cözücü programı reklamları cıkardılar. Yetkili Kurumların veya operatorlerin mudahale etmeleri gerekiyor bence.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şifre çözücü programlar ne kadar yasal bilemem fakat sahte kontör reklamlarının artık kalkması lazım. Yok herkese 250 kontör falan vakaları artmadan :)

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
onlar şifre çözücü değil bildiğim kadarıyla şifre hatırlatıcı programlar ben sadece oyun reklamını yayınlıyorum diğer reklamlara göre daha insaflı diye düşünüyorum

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bundan daha oncede dedim adtech amele isi, sahtekarlikla gelen para bana hic gelmesin ne hayri olacak ki? adamlar simdi de sifre cozucu diye 1 zimbirti cikarmislar. Anca insanlari dolandirmaya yonelik 1 reklam sirketi benden uzak! cehenneme yakin olsun!

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
oyun reklamını yayınlıyorum diğer reklamlara göre daha insaflı diye düşünüyorum

OYUNDA kontör tuzağıymış (son savaştan bahsediyorsun sanırım) ! Geç oldu ama öğrenince kaldırdım. Farkında olmadan ÜCRETSİZ denen oyun için kontör düşülüyormuş...

ve işin iğrenç tarafı DİREK girişte bilgi varken REFERANSLI REKLAM üzerinden gelen ziyaretçi sayfasında kontör konusunda hiçbir bilgi görünmüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5