İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adtech jeep cekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bugun çekiliş için ADTECH e gittik, iyinetden tek adam yoktu benim dışında ama maşallah bir suru r10 cu oradaydi. Bu adsense de .info domainlerle ortaligin anasini aglatan "TOSUNCUGUDA" tanimis olduk, adamin .info domainlerinden illallah ettigimiz gibi, kokteylde cenesinden de illallah ettik..

Isterdimki bi kac iyinet useri daha orada olsaydi. Kokteyl bişeye benzemedi ama yemek ve yemekteki sohbet güzeldi. Cekilise 40+ hakla girmis(yani listede adi 40+ kere yazili) kisiler bile vardi yinede bizim kadar potansiyeli olanlardan birine cikmadi Jeep.. Cekilisin talihlisi Van'dan bir kizdi, kendisi www.muziksitesi.be sitesinin sahibiymis.

Umairm kendisine arac hayirli olur ve bir sonraki hediye iyinet kullanicilarindan birinin olur.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Loi dostum nedir bu çekiliş bilmiyorum açıkçası
ama kazanan sitenin içeriginin mp3 olması bile aslında yasal olmamasını gerektiriyor
ve yasal olmayan bir site sahibine "ne tür bir düşünce" ödül verir bilmiyorum :D

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Çekiliş ADTECH uyeleri icindi, aylik 100$ lik her kazanciniz icin 1 cekilis hakki kazaniyorsunuz. 1000$ kazandiysaniz cekilis listesine 10 kisilik hak ile giriyor ve aracin size cikma ihtimalini artiriyorsunuz. Linkini verdigim sitede legal olmayan bişey yok. Olsaydi zaten muyap rahat birakmazdi, lisansini aldiginiz surece istediginiz siteden muzik dinletebilirsiniz.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
iyinetten katılanlarda oldu ama ben yemeğe kalmadım,
kokteyl bir tarafa çekilişte o kadar kişi toplanmamıza rağmen aramızdan bir kişiye bile çıkmaması çok kötüydü fatma adını duyunca herkezin surat düştü..

nasipse artık başka baharlara

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu fatma arkadaşımızda ne şans var ama daha öncede tatil kazandı bkz : detaylar burda artık birşey demiyorum taktir sizin bir seferde izmirden kazandı , şimdi vandan isim benzerligimi sanmıyorum :)

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu işte bi iş var :) kaç defa fatma hanımı yazdılar listeye kim bilir :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
O siteylemi adtech yayınlamış - 100 $ lık kaç çekiliş hakkı kazanmış merak ettim o siteyle...

Ben bu tarz yarışmalara güvenmediğim için 100 $ için de uğraşmadım adtech yayınlamakla da ama FATMA lar isim benzerlikleri AUDI li nick kafa karıştırıcı - garanti arkadas ın numaralı hatunlarından birine çıkmış olma ihtimali yüksek. Whois çekince de bilgilerin gizlenmiş olduğunu görüyoruz domainde. ilginçlikler pek çok.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adtechle ayda 100 dolar kazanabiliyosa sadece jip değil başka hediyelerde verilmesi lazım :D

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Valla bilmiyodum ki böyle bir çekiliş olduğunu, görmüştüm adtech'in sitesinde ama pek bakmamıştım. Önemsemediğim için katılmadım da... Ama iyinet olarak orda buluşsaydık süper olurdu. Kazanan arkadaşa keyifli sürüşler :)

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim seninle ne muhabbetim olduda sen benim çenemden illallah ettin?
İnfo domainlerle sorunun varsa gider googlea mail atar cevabını beklersin. Laflarınada dikkat et benim seninle samimiyetim olduğunu sanmıyorum tosuncuk felan?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Evet muhabbetimiz oldu ve yanimdaki herkesde benim gibi dusundugunu yeterince fazla dile getirdi zaten. info domainlerle ilgili google a mail attigimizi ve cevap bekledigimizide orada bizzat sana soyledigimi hatirliyorum, cekilisin şokunu hala uzerinden atamadin mi yoksa?

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet muhabbetimiz oldu ve yanimdaki herkesde benim gibi dusundugunu yeterince fazla dile getirdi zaten. info domainlerle ilgili google a mail attigimizi ve cevap bekledigimizide orada bizzat sana soyledigimi hatirliyorum, cekilisin şokunu hala uzerinden atamadin mi yoksa?

Niye atamayım ki? Biz orada gayet güzel eğlendik sanırım sen eğlenemediğin için biraz içine vermiş bu durum :) Bir insanın karnı dar olmasın ya:D 42 çekiliş hakkımında zoruna gittiğini biliyorum ama yazamamışın:)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Chery neymiş yav Çin Chevy'si muhah 10$'ı geçenlere de Çin Nokia'larından verselermiş teselli

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Kimsenin hakki zoruma gitmez, simdiye kadar gitmedi, gitmeyecektirdi. Ancak senin haksiz kazanc saglayarak(hani keneler vardir sicak kanlilarin uzerine yapisir ve kanini emerler onlar gibi) bizim sitelerimiz sayesinde para kazanmana karsi "SEVİMLİ - SICAK KANLI" bir tavir sergilememi beklemen sacma olurdu.

Ben senin gibilere ALLAH GOZUNU DOYURSUN, doyursunki bizim ekmegimizde gözü olmasın diyorum.

Senin normal bir adworscu oldugunu dusunseydim, senin sitelerini blocklar sitemde reklam yayinlamani onlerdim ama sen normal degilsin. O adwords kuponlarini nasil actigini arastiriyorum, bu isin icinden vCC veya calinti CC mevzusu cikarsa ve Google, "Turkiye ve Turkleri" senin yuzunden adwords ve adsense den silerse, o zaman bunca webmasterdan nasil kurtulacaginizi merak ediyorum dogrusu. Ben ekmegine engel olunanin bu ulkede katil oldugunu cok gordum.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimsenin hakki zoruma gitmez, simdiye kadar gitmedi, gitmeyecektirdi. Ancak senin haksiz kazanc saglayarak(hani keneler vardir sicak kanlilarin uzerine yapisir ve kanini emerler onlar gibi) bizim sitelerimiz sayesinde para kazanmana karsi "SEVİMLİ - SICAK KANLI" bir tavir sergilememi beklemen sacma olurdu.

Ben senin gibilere ALLAH GOZUNU DOYURSUN, doyursunki bizim ekmegimizde gözü olmasın diyorum.

Senin normal bir adworscu oldugunu dusunseydim, senin sitelerini blocklar sitemde reklam yayinlamani onlerdim ama sen normal degilsin. O adwords kuponlarini nasil actigini arastiriyorum, bu isin icinden vCC veya calinti CC mevzusu cikarsa ve Google, "Turkiye ve Turkleri" senin yuzunden adwords ve adsense den silerse, o zaman bunca webmasterdan nasil kurtulacaginizi merak ediyorum dogrusu. Ben ekmegine engel olunanin bu ulkede katil oldugunu cok gordum.
Madem sitendeki adsense reklamlarından memnun değilsin kaldırırsın olur biter. Allaha şükür kimsenin hakkını yiyerek bu durumuma gelmedim. Adwordsun vermiş olduğu imkanlardan faydalanıyorum sadece. Evet ben normal değilim bu konuda gayet profesyonelim:) Seninle daha fazla laf dalaşına giremeyeceğim çünkü benim seviyemde birisi olmadığını düşünüyorum AYICIK(ben tosuncuk oluyorsam sende ayıcık oluyorsun,hatta cıkı fazla mı ne:D).

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Madem sitendeki adsense reklamlarından memnun değilsin kaldırırsın olur biter. Allaha şükür kimsenin hakkını yiyerek bu durumuma gelmedim. Adwordsun vermiş olduğu imkanlardan faydalanıyorum sadece. Evet ben normal değilim bu konuda gayet profesyonelim:) Seninle daha fazla laf dalaşına giremeyeceğim çünkü benim seviyemde birisi olmadığını düşünüyorum AYICIK(ben tosuncuk oluyorsam sende ayıcık oluyorsun,hatta cıkı fazla mı ne:D).

Hangi konularda daha profesyonel oldugunu hep birlikte gorecegiz.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Kendine koruma tutacak kadar para kazanıyor musun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5