İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adtech jeep cekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer adwords e reklam veriyorsan delikanlı gibi açarsın 10 domain, onları kullanırsın.
Dansöz gibi günlük 50 domain değiştirmezsin.

Adtech'e gelince o para ne kadar helal o tartışılır.
"BEDAVA KONTOR", "RAMAZANDA CEBİN EZAN ÇALSIN BEDAVA" gibi terimlerle, minnacık yazılarla insanları kandırıyorsunuz. < -Bunları yapmayanlara sözüm yok zaten.

BlackCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye atamayım ki? Biz orada gayet güzel eğlendik sanırım sen eğlenemediğin için biraz içine vermiş bu durum :) Bir insanın karnı dar olmasın ya:D 42 çekiliş hakkımında zoruna gittiğini biliyorum ama yazamamışın:)

O kadar ameleliğe 42 çekiliş hakkı mı :rolleyes:

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi konularda daha profesyonel oldugunu hep birlikte gorecegiz.
Sen daha iyinetin ne olduğunu bilmezken biz buradaydık. Gerçekten webmaster olanlar beni tanırlar zaten o yüzden sen rahat ol hiç bir korkum sıkıntım yok benim.
Kendine koruma tutacak kadar para kazanıyor musun?
Koruma tutmaya ihtiyacım yok kendimi koruyabilecek kapasitedeyim:)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Beyler gidin msnden özelden yapın tartışmanızı konuyu dağıtıyorsunuz...

Marmara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İkinizde çok samimi olduğum insanlarsınız.

Sizin şuan burada bu sözleri sarfettiğinize inanamıyorum.

Sizin hiç bir şeye saygınız yok.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
amma bıçak sırtı tartışma olmuş vesselam..

<konuDışı> Dosyacı ?? ödemeci ?? sonuç ??? </konuDışı>

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer adwords e reklam veriyorsan delikanlı gibi açarsın 10 domain, onları kullanırsın.
Dansöz gibi günlük 50 domain değiştirmezsin.

Adtech'e gelince o para ne kadar helal o tartışılır.
"BEDAVA KONTOR", "RAMAZANDA CEBİN EZAN ÇALSIN BEDAVA" gibi terimlerle, minnacık yazılarla insanları kandırıyorsunuz. < -Bunları yapmayanlara sözüm yok zaten.

En kritik noktaya parmak basmışsın.

Merak ediyorum da o paraları nasıl yiyorsunuz?
Bunlar insanları kandırmaktan başka birşey değil!

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yapmayın arkadaşlar gelldiniz, görüştük. pek muhabbet etmesek te aynı havayı soluduk. Herkes tanıdıkları ile ilgilendiği içinde muhabbet olmadı. Birbirimizi forum üzerinde kırmaya gerek yok.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyiki gelip seni tanımışım yoksa nasıl webmaster olurdum, adtech terasında seninle güreş tutmamda gerekiyormu ?
Yaa pardon webmasterların adtech terasında güreş yapma izninin olmadığını unutmuşum görüyor musun gitti webmasterlık. Orada arkadaşlarla aramızda güldük eğlendik sanırım sende biraz dışarda kalmıştın canın sıkılmış olsa gerek.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Yaa pardon webmasterların adtech terasında güreş yapma izninin olmadığını unutmuşum görüyor musun gitti webmasterlık. Orada arkadaşlarla aramızda güldük eğlendik sanırım sende biraz dışarda kalmıştın canın sıkılmış olsa gerek.

Arkadaşım benim seninle kişisel bir problemim yok olamazda zaten.. fakat şunu aklından çıkartma her webmaster seni tanıyacak diye birşeyde yok, bunu demek istememiştim diyeceğine kalkıp birde bana çamurt atmaya çalışıyorsun..

Sen arkadaşlarınla istediğini yap o beni bağlamaz istersen çelik çomak oyna, biz içeride o sırada adtech çalışanlarıyla muhabbet ediyorduk yani bir kokteylde yapılması gerekeni

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk olarak iyinetçi r10cu diye ayırmak saçma olur.

ben bundan 4 5 veya 6 sene önce iyinetteydim buradan ayrıldık r10a geçtik bugün r10dan ayrıldık oxxiye geçtik.

ama şunu hiç yapmadık sen r10 üyesisin defol demedik. orada terasta biz r10cular oxxiciler değil webmasterlar olarak bir aradaydık ve bizi bir araya getiren adteche teşekkür edeceğinize buraya gelip monitör arkasından o gün orada olanları çekiştirmek çok saygısızca olmuş.

mesela ben karakterimi msn listemden biliyorum orada gelip merhaba benim forumda nickim budur tanışalım deseydi kendisiyle iki satır muhabbet etmek isterdim.

orada muhabbet eden insanlar zaten forum dışından arkadaşlarımız adtech yetkilisi dediğiniz insanlarlada muhabbetimiz oldu sizler çekilişteydiniz biz yanlışlıkla direk gittik adteche orada kouştuk siz toplu bir şekilde gelince birkaç grup oluştu ve herkes sohbet etti. grupla değişti tanışmalar oldu ben ilk defa tanıştığım kişiler hakkında güzel düşüncelerle ayrıldım oradan iyiki gelmişim dedim.

orada güler yüz ve burada böyle yazılar gerçekten ayıp olmuş. başlığı açan arkadaş aramıza pek katılamadın çekindin veya başka birşey ama keşke kaynaşsaydın bizimle biraz inan zarar görmezdin aksine faydalı olurdu.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
orada güler yüz ve burada böyle yazılar gerçekten ayıp olmuş. başlığı açan arkadaş aramıza pek katılamadın çekindin veya başka birşey ama keşke kaynaşsaydın bizimle biraz inan zarar görmezdin aksine faydalı olurdu.

Hiç olurmu öyle şey, orada farklı burada farklı? ADTECH ortaklarından Mustafa bizim uzun zamandır arkadaşımızdır, gidince ilk kendisiyle görüştük, yemekte de beraberdik bir yandan yedik bir yandanda güzel şeyler konuştuk. Ayrıca diğer arkadaşlarla da yemekte daha fazla tanışma fırsatımız oldu herşey güzeldi, bende geldiğime sevindim.

Sana göre hoş olmayan şey orada farklı davranıp burada farklı davranmaksa gerçekten, inan bana burada yazdıklarımızı orada da ilgili şahsın yüzüne dedik, yaptığının hoş olmadığını ama google a durumu bildirdiğimizi söyledik, kendiside uygun bir lisan ile elinizden geleni ardınıza koymayın dedi. Bu lafının üzerinede 20. katın balkonundan "şaka" da olsa ilgili kişiyi aşağı atma girişimlerinde bulundular bilmiyorum gördün mü bunları.

Kısacası biz burada nasılsak oradada öyleydik, herzamanda böyle olacağız.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konuyu artık dağıttınız arkadaşlar lütfen yeter.konumuza dönelim

o çekilişi merakla bekliyordum fakat ne zaman ve nerde yapılacağını bilmiyordum geleceğim uçakta sorun olmasaydı yetişebilirdim sağlık olsun. umarım diğer kokteyllerde buluşabiliriz.adtechten gerçekten çok iyi kazananlar var ben bir türlü kazanamadım google kazançları reklamstore kazançları daha etkili geldi. neyse bir ara adtechin üzerinde de yoğunlaşalım.

kazanan arkadaşa hayırlı olsun.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu mustafa orada herkesin arkadaşı orada çalışanlarla oradaki herkes sohbet etti.

ama o kokteylde onun dışında webmasterlar bir araya geldiği için çok önemliydi bence tanımadığımız arkadaşlarıda görüp sohbet etmek.

emiri göktelenden at diye bana dediler ama bunlar işin geyiğiydi. zaten siz dağıldınız biz akşam tekrar buluştuk o adwords geyiğini biz hava karardığında hala yapıyorduk. ama onlar orada kalır emir adwords yaparken ne yaptığını biliyor uyarıya ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

ha sen emirden hoşlanmamış olabilirsin bunu foruma yazıp konuyu buraya getirmen saygısızlık olmuş. bunu orada kendisine ilettiğini söylüyorsun ben görmedim ama kendisine belirtmiş olman burada yazabileceğin anlamınada gelmiyor. konunun burayla bir alakası yok

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün, Adtech'de bende vardım. Balkonda muhabbet ettik. Bu sırada EmirX fazla konuşmuş v.s şeyler yazılmış. Genel olarak bakıldığında İstanbul'da ki ve eski arkadaşlarla belirli samimiyetimiz var ve pek çok kez buluştuk. Bu samimiyeti Adtech'de de devam ettik. Ama bazı kişilerin kimseyle konuşması dahi olmadığından sessiz kaldılar. Sanırım canları sıkılmış. Orda Emir ile olan şeyler tamamen şakalaşmaydı. Pek çok kişi bir birine takılıyordu. Bu da gayet normal birşey. Her yerde resmi takılınma diye bir zorunluluk yoktur. Karakterim'in orda olduğunu şimdi öğrendim. Diğer arkadaş ise link konuşması geçti 20 sn. o anda duydum onun dışında ne gördüm ne duydum desem yeridir.

Sağlıcakla..

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
terasta kamera kayıttaydı adtech yetkilileri kanıtları sunsun foruma:D

neyse biribirimizi kırmanın bir manası yok işte umarım tekrar tekrar buluşur kaynaşırız. adteche herşey için teşekkürler.

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu lafının üzerinede 20. katın balkonundan "şaka" da olsa ilgili kişiyi aşağı atma girişimlerinde bulundular bilmiyorum gördün mü bunları.

Aslında o lafın üzerine atmaya filan kalkışılmadı,
olayın r10 boyutu vardı ve emirx ile diğer yönetici arkadaşı bizzat ben atarım aşağıya sallandırırım sizi diye tehdit ettim, yapmayacağımı bilmiyorlarmı maksat muhabbet olsun, ama olayların farklı yönlere çekilmesinden nefret ederim. Ayrıca şaka yapmamızı ne hakla yadırgıyorsun ki, kaç senedir bizi tanıyorsun, muhabbetimiz hakkında ne kadar fikrin olabilir ki.

Bu arada ilk sayfadaki TOSUNCUK pek hoş değil (kilo olarak kendinle onun arasındaki farkı görebiliyormusun ki o göbekten ), hatta hiç hoş değil,
sizin Mustafa ile uzun zamandır arkadaşlığınız varsa, biz daha ne Mustafa varken nede siz (!) varken arkadaştık, bu sana yeterli sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5