İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adtech mi Adsense mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla Adtech de güvenli bir reklam programı.
Benim merka ettiğim hangisi tık başına daha fazla veriyor.Adtech mi yoksa Adsense mi?
Hangisini tercih ederdiniz ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Buda sorumu şimdi?
Çayı tuzlumu içsem tatlı, yoksa şekerlimi içsem tatlı olur gibi bir soru olmuş..

Adtech in güvenli olduğunu nerden çıkardın? Millet bas bas bağırıyor tıkları saymıyor 2 haftada 1 ytl para kazanamadım bide %bilmem kaç vergi kesiyolar diye.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Buda sorumu şimdi?
Çayı tuzlumu içsem tatlı, yoksa şekerlimi içsem tatlı olur gibi bir soru olmuş..

Adtech in güvenli olduğunu nerden çıkardın? Millet bas bas bağırıyor tıkları saymıyor 2 haftada 1 ytl para kazanamadım bide %bilmem kaç vergi kesiyolar diye.

Neden böyle ağır bir dilde eleştiryor ve ya sorusuna soruyla cevap veriyorsun ki demekki bilmiyor soruyor ki öğrenecek, Sen wp kurmayı wordpress in sitesine ilk giridğinde mi öğrendin.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'dan şaşmayın derim, azda verse hem tık sayma hemde ödeme bakımından en garantilisi.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Adsense'i tavsiye ederim.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tabiki Adsense.

Adsense'de 100k reklam varsa Adtech'de 1k bile değil. Daha fazla kitleye hitap ediyor.

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bence adtech.
Neden diye sorarsan adsense 100 dolardan aşaya parayı ödemiyor. Belkim şuan bünyesinde 50 - 60 dolara gelmiş banlanmış milyonlarca adsense hesabı mevcut. Ancak adrech aylık ne kadar kazanırsan onu yolluyor hatta ki ilk siteme öylesine koyduğumda 0.15 ytl kazandım onu bile yolladı. :)

Bence hangisinin güvenli olduğuna değil hangisi daha hızlı parayı ödüyorsa onu seçeceksin. Adsense 100 dolara ulaştınmı yolluyor bunlar aylık ödeme yapıyor. Sizce hangisi daha mantıklı ;)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Neden böyle ağır bir dilde eleştiryor ve ya sorusuna soruyla cevap veriyorsun ki demekki bilmiyor soruyor ki öğrenecek, Sen wp kurmayı wordpress in sitesine ilk giridğinde mi öğrendin.

Ben wordpress kullanmıyorum ayrıca o siteyede girmiyorum.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
adsenseden banlananlar kurrallara uysalarmış banlanmasalarmiş
Adsense sana bu hesabı verirken karşına kocaman bir dosya cıkartıyor benim kurallarım budur diyor işine gelirse katılırsın diyor bu kuralları kabul edip sonra bu kuralları Çiğneyip banlanıp ve sonra ağlayanlara baya bir gülmekteyim..

bu arada En hızlı ödeme yapana değil, En garanti Ödeme yapana ve tık başına daha fazla para verene gidin
örnek :)9

benim sitelerimden bir tanesinde bügün : Tek bir tıklamaya 0,34 $ vermiş.. Bu adtech olsaydi 0.01 :) olurdu onunda yarısını vergiye keserdi :))

Tabiki : Adsense :))

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Adsense bazen 5 tıka 1 cent verdiğide oldu. Bazen 1 tıka 2 cent verdiğide. Belli olmuyor ama En büyük reklam ağı olduğuna göre kullanabileceğin - Kurallara uyarak kullanacak olanlara tavsiye edilir...
Adtech 1 tıka 1 centten fazla veriyor - bu kesin ama üye başı ödemelerini ne derece doğru tutuyor bilgim yok. Ayrıca üyelikle çalışan yada tıkla çalışan servisleri genelde Müşteriyi kandırmaya yönelik sistemler. BEDAVA MELODİ yazıp SCROLLbar aşağı indirilmeden görülmesi mümkün olmayan kısma da ÜCRET TARİFESİ yazmak gibi. Ayrıca yetişkin tarzı reklamlar bolca mevcut. Fakat bu yüzsüzlerin adsense i de İŞGALini düşünürsek ki dini sitelerde bile Eşini aldat başlıklı reklam çıkabiliyor ikisinde de aynı sorun mevcut.
Reklamstore da gayet iyi veriyor. Hatta tık başı ücrette en iyisi diyebilirim. % 20 vergi kesintisi olduğunu da belirtelim adtech ve reklamstore un.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Reklamstorenin iyi verdiğine eminmisin? Ben bazen canım sıkıldıkça deniyorum 10 tıka 0,05 bile zor veriyor.

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adtech de büyük sorunlar isyan çıkardı günlerce tıkımızı saymadı ve 1 dolar = 1 ytl olarak ödeme yapıldı ötv kdv kesildi vs vs bu kesinti ne kadar doğru bilemicem.Reklamstore,Adtech sistemlerinde hep aynı reklamları mevcut tıklanıcak reklam yok gibi birşey.kesinlikle adsense bir numara 0.01 bile verse geniş reklam seçenekleri mevcut.

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense ile Adtech i aynı kategoride bir başlıga koymak bile yanlış.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adsense reklam veren + güvenilir konusunda ve 0,01 vermesi önemi yok her reklam 0,01 verdiğinede inanmıyorum.

ve tabiki adsense

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense 'nin ezici üstünlüğü sürüyor :) .Aslında Adsense ye rakip sağlam bir firma ortaya atılsa (Microsoft) gibi çok güzel olur.Sonuçda biz daha kazançlı çıkarız düşüncesindeyim :)..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Aynı sitemde : adtech tıklmaya : 0.01 veriyor
Aynı sitemde adsense tıklmaya 0.34 veya 0.37 veya 0.42 veriyor aradaki farka bakın bende bu durumda adtech yi sitemden kaldırdım attım...

mustafamessi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsenseden vazgecmem sitemde adtech kullanıyodum 1 haftada0.85$ alıyodum adsense kurdum 2 gunde 0.85$:)

erman1402

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir soru yok :)

Adsense arkadaşım..Adtech kimdir yahu..Adam akıllı sistemlerini çalıştırsınlar önce..Karşılaştırılamaz bile bu ikisi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5