İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adtech neler oluyor?

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadas kac gundur bakiyorum. Adtech tiklarinda cok yuksek miktarda dusus yasiyorum hemen hemen yok denecek kadar oldu.

Anlamadigim nokta yani hic kimse tiklamiyor mu ? yoksa Adtech tiklamalari saymamaya mi basladi?

Eskiden cok duyuyordum Ama 3-5 kurus kazanalim diye ugrasip duruyorum diger arkadaslar gibi . Ama ne hikmetse adtech'te artik hak yemeye mi basladi.?

Yani bunlara bir cozum yolu bulalimda artik kurtulalim veya birseyler yapalim?

Varsa bir bilgisi lutfen yardimci olsun belki benim karsilastiklarimla bir cok kisi de karsilasiyordur. Eminim karsilastigina ...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adtech her zaman hak yiyor zaten. Senin 10 tıkının 2-3ünü sayıp önüne 3-5 kuruş atıyor kendi 15-20 tl alıyor.
Adtech ilk açıldığı günden beri doğru düzgün saymıyor ve sahipleride bunu biliyorlar. Bilerek düzeltmiyolar.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cogu banner ve text rekalm cıkmıyor beyaz bir zemin cıkıyor hep.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Desenize adtech'de artik daha baslamadan isi bitmek uzere

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar ne kadar kızsanızda googlenin bunlardan insaflı oldugunu düsünüyorum. Bu aralar az kazanc versede dogru duzgun acıklıyor raporları.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google en güzeli yaw
adtech reklamları bi çıkıyor bi çıkmıyor tıkları doğru düzgün saymıyor reklamları sitede barındırmanın bi anlamı kalmıyor yanı

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben tık başına kazancı çok düşük olan bir sitemden adsense'i kaldırıp adtech koydum. Hafta sonu deniyim dedim. Cuma gecesi koydum kodları, şuana kadar 12 saatte 4000 küsür gösterim var ve sadece 1 tık. Sanırım adsense'le devam edicem.

Adtech'te kontör ve aşk testi reklamından başka birşey yokmu acaba?

AvA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yeni başvurdum ama olmadı 1 hafta kadar deneyeyim eğer sizinki gibi sorunlarım olursa iptal ederim bende...

arkadaşlar thirdclick.com nasıl sizce? ben daha yeni kayıt oldum işleyişine baktım bugün bir kaç kere de tıkladım sayılıyormu vs. gibisinden normal gözüküyor ama deneyimlerniz varmı bu site ile?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ölümünü yanında çalışan biri doğruladı (ismini veremeyeceğim yanında çalışan bir tanıdığım ölümünü doğruladı)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Selim Bey, Marmara mı oluyor? Ordaki konuyu tam okumadım ama...

Allah rahmet eylesin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5