İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adtech odeme alan var mı güvenilir mi

yaso27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adtech arkadaslar adtech den odeme alan var mı sistem nasıl calısıyor nasıl odeme yapıyor guvenilir mi bilginize

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben ödeme aldım.
<kd>
merak ettiğim birşey var adtech e reklam nasıl veriliyor ?. sitede göremedim
</kd>

yaso27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kadar aldın minumum odeme nedir ne kadar surede geliyor

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Minimum ödeme 1 $ . 1 $ olduğu zaman istiyorsun ve 2 iş günü içinde kdv yi keserek bankaya yatırıyorlar. Ben aldım bir kere ödeme...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
O 1 dolar değil 1 ytl.

Emin misin?

Erken ödeme sistemi sayesinde ödeme almak için ay sonunu beklemeniz gerekmez. Ay içerisinde alacağınız ödeme miktarını belirterek minumum 1$ olmak üzere erken ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Ödeme talebiniz 2 iş günü içerisinde onaylanmış banka hesabınıza gönderilecektir. Fatura kesen iş ortaklarımızın ödemeleri faturanın aslı bize ulaştıktan sonra 2 iş günü içerisinde yapılacaktır.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Emin misin?

Erken ödeme sistemi sayesinde ödeme almak için ay sonunu beklemeniz gerekmez. Ay içerisinde alacağınız ödeme miktarını belirterek minumum 1$ olmak üzere erken ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Ödeme talebiniz 2 iş günü içerisinde onaylanmış banka hesabınıza gönderilecektir. Fatura kesen iş ortaklarımızın ödemeleri faturanın aslı bize ulaştıktan sonra 2 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Orda 1 dolar yazdığına bakma.Hatta raporlardada paralar dolar olacak görünür ama gerçekte ödemeler ytl olarak yapılır.Yani sen raporlarda 30 dolar görürsün parayı sana gönderdiklerinde 30 ytl olarak hesaplayıp 30 ytlnin vergisini keserek 23-24 ytl gönderirler..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Ben Şahsen Tavsiye etmiyorum..

Kurallara uyduğun sürece Adsense Daha iyidir kazanç Yönünden...
( ve Daha Sağlamdır )

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense kullanamıyorsan, reklamstore kullan daha iyi reklam çeşidi var en azından bunda 3 5 tane aynı reklam dönüp duruyo Gökhan'ın da dediği gibi 1 $ 1 ytl olarak yuvarlanıyor ötv kdv kesintilerinden sonra 3 kuruş yolluyolar işte bi tek erken ödeme talebi olayını güzel yapmışlar gerisi pert

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alt ödeme 1 dolar yada 1 ytl değil ben yarım gün denemiştim 0,01$ vardı hesabımda ve ödemişler :) baktım o kadarı bile ödediler şimdi kullanmaya başladım ve üyelik tipi reklamlardan google a göre daha ii alıyorum

zeus353

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladığım kadarıyla güvenilir ama para kazandırmıyor :) bu da tüm sorunları ve stresi ortadan kaldırıyor :) yani aslında güvenilir olsada olmasada değişen bişey yok :)

yani özetle:

no many
no problem

:):):)

sasaleyte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adtech tıklamaların büyük bölümünü saymıyo bazen sistem ya tutukluk yapıyo ya da kasten yapılıyo ama tıklamalar güme gidiyo.Bir de reklam seçeneğini banner yaparsanız 0.02 veriyo tıklamaya

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D 8 ayın konusunu diriltiriyorsunuz. konuyu nasıl buluyorsunuz hiç aklım almıyor :D yemek yemeden iyinet girmeyin :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5