İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adwords 30 haziran

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar. adwords kuponları kampanyası 30 hazirana kadarmış. acaba 30 haziarana kadar hesaba yuklesek , ve durdursak reklamları ve 30 hazirandan sonra devam ettirsek reklamlar gösterilirmi? Yoksa mecburmuyuz 30 hazirana akdar tüketmeye?

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende merak ettim şimdi bu sorunun cevabını...aynı dertten müzdaribim

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kodlar bence 30 hazirana kadar geçerli ondan sonra bu kodları kabul etmeyecek ama öncekiler devam edecek.. yalnızca fikir yürüttüm :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zasten kuponlar 30 hazirana dayanmazkii bir kupona 2 ytl limit belirlesen gelen hit hiç gelemse dahah iyi günde 200 hit gelemsi için min 0,11 verirse günlükm10 ytl limit belirlese 6 gün allah bereket versin bir kupon hazirana kadar zaten dayanamzkii

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kendime ait bilgileri yazdım keywordse ismimi nickimi vs
kişisel siteme reklam verdim.
dolayısıyla uzun süre kullanırım.
ama hit getiren kelimelerle sitelere dayanmayabilir doğru söylüyor arkadaşımız

S

sohbetorg

Misafir
Bir gmail hesabi ilen birden fazla adwors kuponu kulabilabilirmi aceba yoksa ayri hesapmı acmak gerekiyor

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bnm merak ettiğim kuponların ilk el çıkışı nerden oluyor ?google sana bi tane sana bi tane die daıtıyomu napıyo?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firar' Alıntı:
bnm merak ettiğim kuponların ilk el çıkışı nerden oluyor ?google sana bi tane sana bi tane die daıtıyomu napıyo?

Büyük Host Firmalarına dağıtmış.

B

Baria

Misafir
Şimdi Son durum nedir? 30 hazirandan sonra reklamlar çıkarmı yoksa hepsi birden durduruluyor?
mesela ben şimdiden açsam 20 tane kupon ve bunları adwords eklsem hepsini ayrı ayrı 30 hazirandan soınra kullana bilecekmiyim?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sessizliktr' Alıntı:
bence 30 hazirandan sonrada devam edecek bu kuponlar ama su an dagitilanlarin sok kullanim suresi 30 haziran
30 hazirandan sonra gene kuponlar olur bunlarin bitim sureside mesela 30 agustos olur

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The credit will appear ONLY if you create a NEW ACCOUNT using the instructions provided upon payment. Expiration June 30 2006 THOUGH, Once applied to your account, it is valid until used (NO EXPIRATION)

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap ayarlarında hesabım 2010a kadar aktif diye bir yazı var. yani mevcut krediler kampanyayı başlattıktan sonra 2010a kadar geçerli galiba.

B

Baria

Misafir
şimdi durum nedir ? ne kadar süre devam edecek reklam ? 30 hazirandan sonra hesaplar sıfırlanacak mı?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baria' Alıntı:
şimdi durum nedir ? ne kadar süre devam edecek reklam ? 30 hazirandan sonra hesaplar sıfırlanacak mı?
hayir hesap acilan kuponlar da 30 haziran suresi yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5