İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords dan gelen mesaj

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bi mesaj geldi ne yazıyo tam olarak çözemedim yardım plc...
Dear Sir or Madam,
This office has been instructed by Google to recover €25.65 in respect of your outstanding Google AdWords account, as detailed above.
This notice has been sent by a debt collection agency.
This is Access Credit Management’s first attempt to collect this particular debt.
As a valued client of Google it is imperative that you re-enter your payment details, even if they have not changed, by logging into your Google AdWords account in order to remit direct to Google your outstanding financial liability. Please find direct link below:
www.adwords.google.com
Alternatively you may pay Google AdWords collection agent, Access Credit Management Ltd:

EURO PAYMENTS €

Account: 4425 312873-500

Sort code 05 03 68

Swift YORK GB 22 XXX

IBAN GB66 YORK 0598 0231 2875 00

Reference – düşes moda

Upon settlement, your Google AdWords account will reactivate within the following 24 hours enabling you to secure further sales enquiries from the World’s leading search engine.

Should you wish to discontinue using this service, you may pause all your current campaigns by logging into your Google AdWords account.

Yours Faithfully,

L. Cooke

Lisa Cooke

Collections Manager

Access Credit Management

Suite A2

Sheffield Business Centre,

Europa Link

Sheffield

South Yorkshire

S9 1XZ

jeymo34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çevirisini sende yapabilirsin ama buraya sanırım yarısını yazmıssın

Bi mesaj geldi ne yazıyo tam olarak çözemedim yardım plc...
, Bay veya Bayan Sevgili
Yukarıda ayrıntılı olarak açıklandığı gibi bu büro, bekleyen Google AdWords hesap bakımından 25,65 € kurtarmak için Google tarafından talimat olmuştur.
Bu haber bir borç toplama ajansı tarafından gönderildi.
Bu bu özel borçlarını tahsil etmek üzere Erişim Kredi Yönetimi ilk teşebbüstür.
Google değerli bir müşterisi olarak size yeniden sipariş ettikleri ödenmemiş mali sorumluluk Google doğrudan havale için Google AdWords hesabınıza giriş yaparak, değişmemiş olsa bile, ödeme bilgilerinizi girin şarttır. Aşağıda doğrudan link bulabilirsiniz:
www.adwords.google.com
Alternatif olarak Google AdWords toplama aracı, Access Kredi Yönetimi Ltd ödeyebilirsiniz:

EURO ÖDEMELER €

Hesabı: 4425 312873-500

Sort code 05 03 68

Swift YORK GB 22 XXX

IBAN GB66 YORK 0598 0231 2875 00

Referans - düşes moda

yerleşim üzerine, Google AdWords hesabınız Dünyanın önde gelen arama motoru daha fazla satış durumlarını öğrenmek güvenli sağlayarak takip eden 24 saat içinde yeniden olacak.

Bu hizmeti kullanmaya devam isterseniz, Google AdWords hesabınıza giriş yaparak mevcut tüm kampanyalarınızı duraklatabilirsiniz.

Saygılarımızla,

L. Cooke

Lisa Cooke

Koleksiyon Müdürü

Erişim Kredi Yönetimi

Suite A2

Sheffield İş Merkezi,

Europa Link

Sheffield

South Yorkshire

S9 1XZ

isabkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ozetleyecek olursak; google amcaya €25.65 borcunuz var sanirim, bu sebeple hesabiniza giris yaparak #degismemis bile olsa# odeme bilgilerinizi guncellemenizi istiyor.Bunu yaparak sanirim odemelerinizin direk olarak google a ulasmasini saglayacaksiniz.
Bu islemi yaptiktan sonraki 24 saat icerisinde hesabiniz yeniden aktif olacakmis.
Eger bu hizmeti kullanmaya devam etmek istemiyorsaniz, google hesabiniza giris yaparak mevcut tum kampanyalarinizi durdurabilirmissiniz, vesselam!

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
İyide google amcaya borcum olmasına imkan yok kendi her ay 100 liralık kupon gönderiyor farklı hesaplarıma bende bu hesapta kullanıyorum. Ama borç nasıl oluyo anlamış değilim.

DrMoto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google neden sana ingilizce mesaj atsin panelin türkceyse, üstelik Dear sir madan degil direk ismini yazar
google bahane sahtekarin biri bence senden para koparmaya calisiyor, verdigi hesap kendi hesabina para yatirmani istiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5