İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adwords deki sorun cozuldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaslar su an itibari ile adwords deki problem ortadan kalkti
ve Banka hesabi secenegini secip ustteki kirmizi yazi kaybolmayan hesaplarda o yazi kalkip aktif olmaya basladi Hesaplar
Su an rahatlikla kredi karti yada baska birseye gerek duymadan hesaplarinizi acabilirsiniz banka secenegi ile

Not:Google daki problemi kabul etmeyip (en basiti ben googledaki gecenleri buraya aktarirken bana iftira atmaya calisan BrokenPromises) bu problem uzerinden kendilerine prim cikarmaya calisan Sahislarinda planlari suya dustu :)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen Katılıyorum Hesaplarda bir sorun yok az önce hesabımı aktif ettim kupon sorunsuz çalışıyor culpable arkadaşımızın dediği gibi sorun googleden kaynaklanıyordu şimdi çözüldü

bu arada senin anlamak zor BrokenPromises 3 pm de cavap vermedi forumda mesajımda msn ye ekle görüşelim dedim cevap vermedi anlamadım gitti bide millete kredi kartı ve sanal kart girin diğe teşvik ediyordun oysa biraz teklikeli işler onlar yani anlata bilddimmi

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıklama için teşekkürler dostum. bugünün en güzel haberi oldu. senden satın aldığım kuponları kullanmaya devam edeceğim inşallah. diğer konudada bende doğru bulmuyordum. en güzeli böyle. hesabım birazdan aktif olur inşallah :) kolay gelsin ;)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha guzel suprizler var
mesela tek hesapda 3 -4 kupon kullanma gibi :)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca culpable arkadaşımızdan aldığım kuponu açtığım yeni hesaba 2 kupon kodu girdim ve hesabıma 50+50 euro eklenmiş oldu şuan hesaplar sorunsuz bir şekilde çalışıyor

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimseye iftira attığım fln yok! Prim çıkarmayada çalışmadım aksine kimse extra 7-10ytl vermeye yanaşmadı.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu kilitlenmistir. Eger tekrar tartismaya girerseniz (culpable, BrokenPromises) 1'er hafta banlanacaksiniz. Bir onceki konular icin simdilik takip etme karari alinmisti...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5