İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Deneme Kuponu Hakkında

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar googleın denemelik verdiği 80 tlik ücretsiz kuponu 3 gün kullandım 3günde tükendi zaten son olarak bütçeyi 50tlye çektm 120 sayfa gösterimi 7 tıklama aldm bgn siteyi açalı 5 gün oldu o yzden baya hoşuma gitti acaba başka telefonlardan şifre gönderip aynı adwords hesabı üzerinden kullanabilrmiyiz sürekli ? 80tl az değil hocam yapmaya değer oluyorsa önüme gelen telle yollucam :D :kızdım: :hihi:

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
aynı hesaba birden fazla kupon eklenmiyor diye biliyorum , yeni hesap açarak kupon kodunu kullanmanız en sağlıklısı olacaktır ;)

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aynı siteye yeni hesap nasıl oluyor Oğuz hocam ban tehlikesi yok mu biraz açar mısınız konuyu, rica etsem?

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni yeni hit almaya başladık sakat yinede korktum ben banlanmıyım cıs yapmasın google amca :D

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ben imzamdaki domaini banlattım öyle:p
Şu telefon mesajıyla kupon olayı bitmemişmiydi hala yolluyormu ?
Yazarmısın mesaja ne yazıp kaça yolluyorduk

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Geçen Kampanyada ben Ayni siteye 7 farklı hesapla 80 liralık kupon kullandım bi sorun olmadı ama tüm kullandığım kuponlara 14 lira ödeme yapmıştım çok faydasını gördüm ama.

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen Kampanyada ben Ayni siteye 7 farklı hesapla 80 liralık kupon kullandım bi sorun olmadı ama tüm kullandığım kuponlara 14 lira ödeme yapmıştım çok faydasını gördüm ama.

faydası çok tabi hocam 5 günlük sitede 10 tık aldım günlük 50 hit çektim 1 $ adsense para oldu beleş kupondan :D

Ben imzamdaki domaini banlattım öyle
Şu telefon mesajıyla kupon olayı bitmemişmiydi hala yolluyormu ?
Yazarmısın mesaja ne yazıp kaça yolluyorduk

Google yazıp 5808'e http://www.google.com.tr/intl/tr/adwords/signuptips/kelimeler.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi