İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords e Ne OLDU???

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kredi Kartıyla açtığım hesap kampanya etkin demesine rağmen 2 gündür 0 gösterim 0 tık 0 aktivite.

Kuponla açtıklarım zaten patladı.

Ne oluyor? Bilen var mı?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
makinen deşifre olmuş sanırım kredi kartı ile açtıgını bile hile saymış yanı makineden birden fazla hesap actınmı deşifre oluyor pc yani ya format yada cookie leri iyi temizliceksin + kredi kartın ile actıgın hesab için google ekibine bildir mutlaka

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Permission arkadaşımızın dedigine katılıyorum. Adwords'a birşey oldugu yok.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
makinen deşifre olmuş sanırım kredi kartı ile açtıgını bile hile saymış yanı makineden birden fazla hesap actınmı deşifre oluyor pc yani ya format yada cookie leri iyi temizliceksin + kredi kartın ile actıgın hesab için google ekibine bildir mutlaka
Arkadaşlar kafama birşey takıldı, şimdi ben birden fazla adworks hesabını aynı makineden açamıyormuyum.Diyelim ki ben bir firmayım ve bana gelen reklam yapmak isteyen firmaları için google adworks açıyorum.(Onlar işlemden anlamadıkları için bana başvuruyorlar.)
Böyle birşey yapmak mümkün değil mi?
Hasabı aktif etme ücreti ödemiyormuyuz,kredi kartı bilgileri ile takip etmeleri daha kolay ve olması gereken değil mi,neden makine bazlı takip yapılıyor.
Aynı kredi kartı ile iki hesap açılamasa anlıcam ama aynı makineden açılamamasının mantığı nedir?
Birde aynı kredi kartı farklı adworks hesaplarında kullanılabiliyormu acaba,
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler....

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sanırım kredi kartıylada deşifre olunuyormuş . Ama şuan genel bir sorun var googlede sanırsam

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
firma olanlar özel üyelikle giriyorlar.Herkez firma ünvanı kazanmasın diye yapılan bir uygulamadır bu.Kuponlardan öncede bu mevcuttu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5